Zamanın Sınırında Full Hd izle – 2018 Rusya Bilim Kurgu Filmleri

07-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Zamanın Sınırında Full Hd izle – 2018 Rusya Bilim Kurgu Filmleri
368

Babasından kalan mirası daha da büyütmek ve daha güzel paralar kazanmak uğruna başına gelecek beladan kurtulma noktasına düşen bir adamın hayat hikayesinin anlatıldığı Zamanın Sınırında tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 28.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Zamanın Sınırında izle filmi sinemalar da 4.263.483 kişi tarafından izlenerek büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Zamanın Sınırında 2018 tek part izle

 

Zamanın Sınırında Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, çocukluktan beri babasının yönettiği şirketin başına geçerek bu şirketi büyütüp daha iyi yerlere gelme hayalleri kuran Micheal, babasının rahmetli olmasından sonra hemen şirketleri başına geçer. Babasının 50 yıl boyunca büyüttüğü şirketlerin gelirlerinden memnun olmayan ve daha büyük gelirler sağlayarak devlette sözü geçen bir insan haline gelmek isteyen bu adam, sahip oldukları taş ocaklarının daha da büyütülmesi için çalışmalar başlatır. Bir gün taş ocaklarının birindenn 2. Dünya Savaşı’ndan kalma bir sığınak çıktığını öğrendiğinde ise ne yapacağını şaşıracaktır. Devletin bu durumu öğrenmesi halinde oraya el koyacağını bilen Micheal para kaybı yaşamamak için bu durumu devletten gizler. Bir gün sığınağın çıktığı taş ocağının içerisinde gezinirken birden oluşan göçük sonrasında yüzlerce metre yerin dibine çakılır. Bir müddet baygın kaldıktan sonra ayıldığında ise hayatının en korkunç anlarını yaşayacaktır. 2. Dünya Savaşı sırasında buraya gizlenmiş insanların kemikleri ile dolu bir odaya düşen bu adam sesini her ne kadar duyurmaya çalışsa da kimseye duyuramaz. Sonunda yer altında bir labirent gibi olan bu sığınaktan çıkmak için yol aramaya başlayacaktır. Atalarına yaptığı saygısızlık sonrasında bunların başına geldiğini düşünmeye başladığında ise hayatta paradan daha değerli şeylerin olduğunu anlaması çok uzun sürmeyecek olan Micheal, buradan kurtulmak için insan üstü bir mücadele göstermek zorunda kalacaktır. İşçilerinin girmesini yasakladığı bir yer de göçük altında kaldığından dolayı işçilerin durumu farketmesi imkansızdır. Bu durumda yalnız başoına yol bulmak zorunda kalan adam ise zamanla yarışacak ve hayatta kalmak için anne ve babasının ruhlarından yardım isteyecektir.

 

Son zamanların en iyi fantastik filmleri arasında gösterilen ve 2018 yılında vizyona giren Zamanın Sınırında full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin bir benzeri olan Aquaman adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. Emel7103 12 Eylül 2018, 21:55 -

    Zamanın Sınırında filminde insanların hayatını hiçe sayarsan başına gelir bunlar.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.