Yol Kenarı Full Hd izle – Sınır Dostu Yunanistan Yerli Ortak Filmleri

19-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Yol Kenarı Full Hd izle – Sınır Dostu Yunanistan Yerli Ortak Filmleri
139

Her ne kadar geçmiş yıllar da çok savaşmış ve birbirlerini sevmeyen iki millet olarak lanse edilen Türk ve Yunan milletinin ortak filmlerinden olan Yol Kenarı sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yol Kenarı izle adlı film sinemalar da 2.845.396 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Yol Kenarı full hd izle

 

Filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, Türkiye halkının bolca yaşadığı bir kasaba olan ve Yunanistan’a bağlı olan Kompos kasabasında yaşayan insanlar Türk devletinin yetkililerinin devamlı kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı kendilerini Yunan kasabasında da olsa güvende hissetmektedirler. Son derece mutlu ve mesut şekilde yaşayan buradaki Türk halkı, bir gün üst üste gelen akıl almaz olaylarından ardından ne yapacaklarını şaşırırlar. Bu olayları adeta kıyamet alametleri olan gören Türk halkı, bu konu da Yunan halklarını da bilgilendirmekten kaçınmazlar. Bu olayların başlıcaların da ise, bir geminin kıyıya demir atması ve aylarca ora da kalması, Türk yetkililerin geleceklerini söylemelerine rağman 3 yıldır tek bir yetkilinin bile gelmemesi ve kasaba da başlayan katilleri belirsiz olan cinayetler ve hastalıktan telef olan hayvanlar. Tüm bu olayları başlarına gelecek kıyametin alameti olarak gören insanlar, kasaba da diğer insanlara karşı olan güven duygularını kaybetmeye başlarlar. Son 3 yıldır son derece gergin bir köy haline gelen bu kasaba da insanların birbirlerine olan güven duygularını kaybettiklerinden dolayı dostluk, yardımlaşma ve komşulukta bitme noktasına gelmiştir. İnsanların içlerinde olan korkulardan dolayı bu durumları dışarı da dile bile getiremiyor olmaları, seri cinayetler işleyen katilin daha da soğukkanlı hareket etmesine neden olur. Türk ve Yunan devleti yetkililerinden bekledikleri yardım gelmeyince, ağızlarını kapatarak tüm olayların üstünü örtmeye karar verirler. Fakat bu düşünceleri kasabalarına yerleşen eski mafya babası Hasan ile baştan aşağıya değişecektir. Yanında oğulları ve 20 tane adamı ile bu sakin sandığı kasabaya yerleşen Hasan ve adamları, köyde yaşanan olaylar sonrasında köylülere yardım etmeye karar verecektir. Adamlarına adeta askeri usülde geec nöbetleri yazan bu adam kasabanın eskisi gibi rahat bir nefes almasına yardımcı olacaktır. Fakat bu sefer katilin ölüm listesinde ilk sıraya yazılan kişi Hasan olacaktır. Yol Kenarı full hd izle adlı filmde bir mafya babasının insanlarını nasıl savunduğuna tanıklık edecek ve mafya babalarına bakış açınızı baştan sona değiştireceksiniz.

 

2018 yılında yapılan ve Türk halkı için Yunan Kasabasın da elinden gelen çabayı gösteren bir eski mafya babasının hayatının anlatıldığı Yol Kenarı tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Hemşire adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.