Yol Arkadaşım 2 Full Hd Sansürsüz izle – Oğuzhan Koç Filmleri İkinci Seri

28-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Yol Arkadaşım 2 Full Hd Sansürsüz izle – Oğuzhan Koç Filmleri İkinci Seri
2204

2017 yılında vizyona giren ve izleyicileri tarafından adeta son derece beğenilen yerli komedi filminin 2. serisi olarak 2018 yılında vizyona giren Yol Arkadaşım 2 sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 22.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yol Arkadaşım 2 izle adlı film sinemalar da 4.373.759 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Yol Arkadaşım 2 full tek parça izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Filmin ilk serisinde arabasına aldığı Şeref ile son derece macera dolu bir yolculuğun ardından sevgilisinin gerçek yüzünü gören ve sonrasın da işini kaybeden Onur, ne olursa olsun iyi kalbine güvendiği Şeref ile birlikte yaşamaya başlamış ve tuttukları bir evde hayatlarını devam ettirmeye başlamışlardır. En büyük hayali her zaman şarkıcı olmak olan Onur sonunda Şeref’in ve yeni kız arkadaşı Ezgi’nin desteği ile müziğe atılmış ve çıktığı bir kaç konserde başarılı olduğundan dolayı ülke çapında sevilen bir insan haline gelmiştir. Fakat Şeref’in yapmış olduğu bazı hatalar sonrasında çıkacağı bir çok konserin iptal olmasına neden olur. Bu hatalar sonrasın da maddi olarak sıkıntıla yaşayan Onur’un ve aynı zaman da Onur’un menajerliğini yapan Şeref’in sıkıntılı zamanlar çekmesine neden olur. Bu durum karşısında eski işi olan ilaç tanıtımı işine yeniden girmeyi düşünen Onur’un bu düşüncesine sıcak bakmayan Ezgi ve Şeref Onur’a yeni konserler ayarlamak için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya başlarlar. Bu sıra da Şeref Antalya’da büyük bir konser de Onur’a bir yer ayarlamasının ardından hemen yolculuğa çıkmaya hazırlanırlar. İlk yaptıkları yolculukta başlarına gelen olayları bilen bu ikili, bu yolculuk esnasın da durmadan yollarıne devam ederek başlarına bela açmamaya kararlılardır. Fakat bu kararlarını uygulamaya koyamayınca başlarına akıl almaz komik olaylar gelecektir. Bu sıra da çok sevdiği Ezgi ile de arası bozulacak olan Onur’un psikolojisi bozulunca tüm her şeyi eline almaya karar verir. Bu sıra da Onur’u hala takip eden eski patronu isse bu iyi kalpli eski çalışanının hayatta başarılı olması için gizliden gizliye yardımlar da bulunacaktır. Yol Arkadaşım 2 full hd izle adlı filmi izlemeden önce filmşn 1. serisini izlerseniz bu film sizlere daha komik gelecektir.

 

BKM mutfak üyeleri tarafından yapılan ve Acun destekli bir yerli komedi filmi olarak karşımıza çıkan Yol Arkadaşım 2 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin ilk serisi olan Yol Arkadaşım 1 adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.