Yakışıklı Prens Tek Parça izle – 2018 Amerikan Animasyon Filmi

14-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Yakışıklı Prens Tek Parça izle – 2018 Amerikan Animasyon Filmi
107

Özellikle kız çocukları ve aileleri tarafından sinemalar da izlenen ve bir prense yapılan büyünün bozulmnası için çıktığı yolculukta yaşadığı maceraların ele alındığı Yakışıklı Prens tek parça izle adlı film sinemalar da 5.378.381 kişi tarafından izlenmiştir. Yapımcıların açıklamalarına göre Yakışıklı Prens izle adlı film 6.000.000 dolar bütçe ile hazırlanmıştır.

 

Yakışıklı Prens full Türkçe izle

 

Yakışıklı Prens Türkçe dublaj izle adlı animasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Philippe Charming adında bir prens dünya üzerine gelmiş en yakışıklı erkek olarak göze çarpmaktadır. Babasının ve annesinin bu kadar güzel ve yakışıklı olmamasına rağmen kendisinin bu kadar yakışıklı ve karizmatik olması prensin bu durumu araştırmasına neden olmuştur. İlk başlar da kendisinin üvey olduğunu düşünen Philippe Charming, yaptığı araştırmalar sonrasında korkunç bir gerçeğe ulaşacaktır. Zamanında babasını çok seven bir canının ret edilmesinin ardından doğacak çocuğun lanetli doğsun büyüsü yaptığını öğrendiğinde neden yakışıklı doğduğuna bir türlü anlam veremez. Fakat daha sonrasında bir çok kızın kendisine aşık olduğunu ve hepsinin kalbini kırdığını anlayan Philippe Charming, arkasında kırık kalpler bıraktığından dolayı hayatın da iki yakasının bir araya gelmediğini düşünür. Hatta kendisine aşık olan kızlar arasında dünyaca ünlü Kırmızı Başlıklı Kız, Pamuk Prenses ve Uyuyan Güzel gibi prenseslerin de olduğunu düşündüğün de ne kadar korkunç bir büyü ile karşı karşıya olduğunu anlar. Hiç zaman kaybetmeden babasının yanına giden ve bu durumdan bahseden Philippe Charming, babasının da tavsiyesi ile ülkelerindeki en iyi perinin yanına gider. Periden aldığı bilgi sonrasında ise ne yapması gerektiğini anlayan Philippe Charming, hemen en yakın arkadaşı Lorince’yi yanına alarak büyük maceralara atılacaktır. Bu büyünün bozulması için yapılması gereken tek şey ise 21 yaşı dolmadan birisine gerçekten aşık olması ve onunla bu büyük aşk sayesinde evlenmesidir. Tüm bunları gerçekleştirmek için büyük maceralara ve komedi dolu olaylara atılacak olan Philippe Charming ve arkadaşı, Philippe Charming’in aslında gerçek aşkın yanında olduğunu anlaması ile son bulacaktır.

 

2018 yılının en iyi animasyon filmleri arasında bulunan ve dünya sinemasın da en çok izlenen filmler arasında adını altın harfler ile yazdıran Yakışıklı Prens full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Küçük Kahramanlar adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.