Wheely 2018 Türkçe Dublaj izle – Canlı Oyuncak Araba Filmleri

31-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Wheely 2018 Türkçe Dublaj izle – Canlı Oyuncak Araba Filmleri
308

Son zamanlarda çocukların ilgi odağı olan Wheely oyununun animasyon filmi olarak karşımıza çıkan Wheely tek parça izle adlı filmin yapımcıların açıklamalarına göre bütçesi 4.000.000 dolardır. Wheely izle adlı film sinemalar da özellikle 12 yaş altı grup tarafından 2.157.236 kişi tarafından izlenerek büyük bir rakama ulaşmıştır.

 

Wheely 2018 animasyon filmi izle

 

Wheely full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsedecek olursak, Taksi, katıldığı bir araba yarışı sonucunda sonuncu olur. Bu durum onun canını sıkmıştır artık herkes onunla dalga geçiyor ve bütün arabalar onu dışlıyordur. Arkadaşı motor bir araba yarışına daha katılıp bu sefer daha iyi bir rekor yapmasını gerektiğini söyler. Ancak taksi birkere daha sonuncu olursa bu sefer kendisini çok kötü hisseder ve arabaların yüzüne bakamıcak hale gelir. Bir alışveriş merkezinde insanlar tarafından kaçırılan güzel arabayı farkeden taksi onu kurtarmak için elinden geleni yapar. Sonunda pes eden hırsız güzel arabayı bırakıp gider. Güzel araba, taksiye çok teşekkür eder ve çok yakın arkadaş olurlar. Ancak taksi güzel arabaya araba yarışında sonuncu olduğunu söyleyemez. Sebebi ise güzel arabanında taksiyi dışlamasından ve arkadaşlığını kesmesinden korkar. Arkadaşı motor, taksiye güzel arabaya herşeyi anlatması gerektiğini daha sonra öğrenirse daha kötü olacağını söyler. Bunun sonucunda taksi güzel arabaya herşeyi anlatma kararı alır. Anlatttığında güzel araba bu duruma birşey demez ve birkez daha o yarışa katılması gerektiğini söyler. Taksi kendisine güvenmediği için bunu kabul etmez. Fakat güzel araba taksiyi çalıştırıcağını ve korkmaması gerektiğini söyler. Günlerce güzel araba ile birlikte çalışan taksi onunla geçirdiği vakit içinde ona aşık olur. Yarış günü gelip çatar herkes taksi ile dalga geçer ve nasıl birdaha yarışabildiğini aralarında konuşup dururlar. Ancak taksi bu duruma aldırış etmeden yarışmaya devam eder. Taksinin istediği sadece güzel arabayla çalıştığı emeğin karşılığını almaktır. Taksi herkesin önüne geçerek bir ilki yaşatır herkese. Herkes çok şaşırsada taksi artık herkesin gözdesi olmuştur. Taksi, güzel araba ve motor yıllar boyunca birbirleriyle asla ayrılmaz.

 

Wheely Türkçe dublaj izle adlı film çocukların tıpkı oyunda olduğu gibi film olarakta oldukça ilgisini çekmiştir. Wheely 720p izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve 1080p olarak eklemiş bulunmaktayız. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Beyaz Diş adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.