Venom Zehirli Öfke Türkçe Dublaj 2018 izle – Ruben Fleischer Filmleri

06-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Venom Zehirli Öfke Türkçe Dublaj 2018 izle – Ruben Fleischer Filmleri
12995

Venom filmi ile oldukça büyük bir başarıya imza atan bilim kurgu filmi, filminin 2. serisi olan Venom Zehirli Öfke Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcılarının açıklamalarına göre 42.000.000 dolar harcanarak yapılmıştır. Venom Zehirli Öfke izle filminin sinemalar da izlenme sayısı ise 146.368.484 kişi olarak kayıtlara geçmiştir.

 

Venom Zehirli Öfke 2018 full izle

 

Filmin konusunu kısaca ele alacak olursak, Eddie Brock başarılı, hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı firmada patronu peşinde olduğu hikayelerden biridir. Sevgilisinin patronunun bir şeyler sakladığını düşünen Eddie Brock bu adamın peşine düşerek araştırma yapar. Ancak gördüğü şeyler daha önce hiç karşılaşmadığı türde şeylerdir. Kötü amaçları ve düşünceleri olan bu adam simbiyoz halinde yaşayıp adrenalinle beslenip yaşamına devam eden uzaylı bir organizmanın olduğunu öğrenir. Bu firma tarafından keşfedilen uzaylı organizması herkesin kabusu olacaktır. Bu uzaylıların güçlerini insanlarda deney yaparak insanlara aktarılmasını sağlarlar. İnsanları kaçırıp bu şekilde onları farklı güçlere sahip yaparlar. Bu araştırmalarında çok ilerleyen Eddie Brock haberi yayınlamak için bir kaç şey daha öğrenmek için çabalıyordur. Ancak hiç beklemediği bir şey başına gelir. Eddie Brock, Venom adında ki bu organizmanın yeni taşıyıcısı olur. Başına gelen bu dertten kurtulmak istesede virüs vücudunu ele geçirmiştir. Sevgilisi Eddie’de gördüğü davranışların farklılığını görür venolduğunu sorar. Eddie Brock’un sevgilisine gerçekleri anlatması gerekiyordur. Çalıştığı işyerinde ki patronundan kurtulmalı ve başını beladan kurtarmalıdır. Sevgilisine her şeyi anlatan Eddie Brock için her şey daha zor bir hal alıyordur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan bu organizmadan kurtulmaya çalışıyordur. Bir yandan ise patronun peşinden yolladığı bu adamlardan kaçıyordur. Ancak Eddie Brock’un başına hiç beklemediği bir şey gelir. Sevgilisini bu durumdan kurtarmak isteyen Eddie onun başını daha çok belaya sokmaktadır. Sevgilisine de aynı organizmadan vermek için hazırlanan patron Eddie Brock’dan intikamını bu şekilde almaya çalışır. Fakat unuttuğu bir şey vardır bu organizmaya bulaşan en güçlü virüs Eddie Brock’a gelmiştir. Onlara saldırı düzenlemek için planlar kuran Eddie Brock sevgilisini ve diğer insanları kurtarmayı başarabilecekmidir? Tüm bu sorularınızın cevaplarını Venom Zehirli Öfke tek parça izle adlı filmde bulacaksınız.

 

Son zamanların en iyi bilim kurgu filmleri arasında bulunan ve efsane filmlerine arasına girmeye göz kırpan Venom Zehirli Öfke full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu tarz filmleri seven kullanıcılarımız için Alfa Kurt 2 adlı filmimizi de sitemize eklemiş bulunmaktayız. Herkese iyi seyirler.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.