Vallahi Hortladı 2018 Sansürsüz izle – Vine Kadrosu Yerli Komedi Filmleri

12-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Vallahi Hortladı 2018 Sansürsüz izle – Vine Kadrosu Yerli Komedi Filmleri
170

Vine ile meşhur olmuş insanların kendi aralarında para toplayarak çektikleri bir komedi filmi olan Vallahi Hortladı tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Vallahi Hortladı izle filmi sinemalar da 2.256.384 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Vallahi Hortladı 2018 tek part izle

 

Vallahi Hortladı sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, milattan önce 2600 yılında yaşayan Namsis, ölümsüzlüğün şifresini arayan Mısır’ın kurucu firavunudur. En büyük firavun olarak gösterilen bu adam ne yaparsa yapsın ölümsüzlüğün şifresini bulamaz. Ölümsüzlüğün şifresini bulamayan Namsis sonunda en büyük büyücüyü yanına çağırtır ve kendisinin öldükten sonra dirilmesi için elinde bir büyü olup olmadığını sorar. Büyücünün yanıtı sonrasında son derece mutlu olan Namsis hemen ölümden sonra yeniden dünyaya gelme büyüsü yaptırır. Aradan geçen 4600 yılın ardından yeniden dünyaya gelmek isteyen Namsis kendisine hizmet edecek bir hoca seçmek zorunda kalır. Daha öncelerden çok kötülük yapmış olan fakat bu durumlardan vazgeçerek dünya malına tövbe eden Nuri Alço Hoca’yı seçer. Nuri Alço Hoca yüzlerce gencin yaşadığı bir mahalle de cami hocalığı yapan ve insanlar tarafından son derece sevilen bir insandır. Fakat bu durum başına geldikten sonra Namsis’in kendisi için 14 genci kurban etmesi gerektiğini bilmesi, mahallede kimse tarafından sevilmeyen 14 kişiyi seçmesi gerektiğini anlar. Mahalle de yaptığı araştırmalar sonrasında hiç bir işe yaramayan 14 genci seçen Nuri Hoca, bu 14 genci bir gün evine davet eder ve onlardan tek tek saç örnekleri almak ister. Daha sonrasında mahallenin en şişman adamı olan ve mahallede ki gençlere abilik yapan Mesut, bu durumu haber alınca gençleri kurtarmak için harekete geçer. Fakat Mesut’un bu duruma engel olmak isteyeceğini öğrenen Namsis ise adeta devamlı bu adama gözükerek korkmasına neden olacaktır. Yapılan komedi filmlerinden oldukça farklı bir konuya sahip olan ve izleyiciler tarafından tam not bir çok insana önerilen bu filmi izlerken gülmekten karnınıza ağrılar girecektir.

 

2018 yılında yapılan bir çok komedi filminin aksine başından sonuna kadar insanların gülmesini sağlayan Vallahi Hortladı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isteyenler için 3 Vakte Kadar adlı film de sitemize eklenmiştir. Herkese iyi seyirler.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. Cakici_Efe1453 12 Eylül 2018, 22:01 -

    Vallahi Hortladı bu adam dedim. Vallahi Hortladı izle filmi izle gülmekten kırıl.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.