Vahşiler Tek Parça 2018 izle – El Kaide Amerika Savaş Filmi

13-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Vahşiler Tek Parça 2018 izle – El Kaide Amerika Savaş Filmi
239

2018 yılında vizyona giren ve insanlara 1890’lı yılların savaş zamanlarını anlatan aynı zaman da tüm dünya da sevilen bir film haline gelen Vahşiler tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Vahşiler izle adlı film sinemalar da 32.376.246 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Vahşiler 2018 Türkçe izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Blocker adlı bir komutan Amerika’lıların kızılderelileri yok etme planlarının en üstünde gelen bir komutandır. Son derece başarılı olan bu komutana verilen görev ise kızılderelilerin en büyük kabilesi olan Cheyenne kabilesine birlikleri ile saldırması ve Cheyenne topraklarını tertemiz yaparak Amerika topraklarına katmasını ister. Blocker bu durumun son derece kolay olacağını düşündüğünden dolayı 2 ay içerisinde bu olayı bitireceğine inanır. Fakat kabilenin gücü karşısında bir çok askerini kaybeden bu komutan, devletten her ne kadar yardım istese de bir türlü yardım alamaz. Sonunda devlet ile kabile arasında yapılan bir anlaşma ile ateşkes ilan edilir. Aradan geçen 2 yılın ardından Blocker kendisine faxlanan bir emir sonrasında büyük bir şok yaşar. Emir de bir dağ evinde mahsur kalmış olan Cheyenne kabilesi şefinin ve ailesinin bir an önce kurtarılarak kabilesine teslim edilmesini ister. Bu adam yüzünden yüzlerce askerini kaybetmiş olan bu komutan işi iki taraflı düşündüğü zaman bu şefinde kendisi yüzünden yüzlerce adamını kaybettiğini aklına getirir. Aslında kendisi ile aynı kaderi paylaşan bir adama yardım etmek belki de kendi benliğini bulmasına yardımcı olacağını düşünür. Adamları ile şefi gecenin bir yarısı kurtaran Blocker, kendisine gelen bir rapor sonrasında aniden askerlerine savaş pozisyonu almasını söyler. Aldığı istihbarat sonrasında şefi öldürmek isteyen bir gurubun üstlerine geldiğini öğrenen Blocker, kabilesine teslim etmek için yemin ettiği bu adamı ne pahasına olursa olsun düşmanlarına teslim etmeyecektir. Fakat bu durumun altın da yatan farklı bir gerçek daha vardır. Şefin büyük kızı ile büyük bir aşk yaşamaya başlayan Blocker, ileri de kayınpederi olacak adamın canını korumak içinde canla başla gizliden gizliye savaş vermektedir. Vahşiler Türkçe dublaj izle adlı filmi izlerken savaş sahnelerinin gerçekliğinden son derece etkileneceksiniz.

 

Son zamanların en çok izlenen savaş filmlerinden olan ve izleyiciler tarafından tam not alan Vahşiler full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer olan Samson adlı filmimiz de sitemize eklenmiştir. Herkese iyi seyirler.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.