Tutsak Tek Parça Full izle – 2018 Yerli Gerilim Korku Filmleri

16-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Tutsak Tek Parça Full izle – 2018 Yerli Gerilim Korku Filmleri
158

2018 yılında vizyona giren ve insanlarımızı hastahaneler de dönen farklı olaylar konusunda bilgilendiren bir film olan Tutsak full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Tutsak izle adlı film sinemalar da 3.256.215 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Tutsak 2018 full hd izle

 

Tutsak tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmek istiyorum. İstanbul’un göbeğinde büyük bir akıl hastahanesi sahibi olan Halil, buraya gelen hastalar ile ilk başlar da oldukça iyi ilgilenen bir doktordur. Daha sonrasında daha ağır hastaların gelmesi ile birlikte bunlarla baş edemeyeceğini anladığın da kendisi gibi olan ve sırları tutabilen 3 5 doktor ve çalışanı hastahanesine alarak hastahane de bulunan hastaların hayatını adeta zindana çevirecektir. Bura da olan genç ve güzle hastalara tecavüz eden, onlara devamlı cinsel tacizler de bulunan bu doktorlar, aynı zaman da özel muayene odası dedikleri odalar da bu insanara son derece kötü işkenceler yapmaktadırlar. Fakat bir gün devlet tarafından bu hastahaneye atanan Mehmet, hastahaneye ilk girdiği andan itibaren hastaların doktorlardan ne kadar korktuklarını gözlerinden anlar. Bu duruma pek anlam veremeyen Mehmet, ne kadar uğraşsa da 1 senedir çalışmakta olduğu hastahanenin özel muayene odasındaki muayenelere bir türlü katılamaz. Mehmet’e hala güvenmeye Halil ise onun odadaki olayları görmemesi için adeta bu tarz muayenelerden uzak tutmaktadır. Artık bu durum canına tak eden Mehmet gizli bir kamera alarak gecenin bir yasından bu odaya kamerayı yerleştirir. Aradan geçen bir hafta sonrasında yapılan 2 muayeneyi kaydetmiş olan Mehmet, evine gittiği zaman bu kayıtları açarak izlemeye başlar. İlk başta genç ve güzel bir hasta olan Pelin’e tecavüz edildğini gördüğün de hayatının en büyük şokunu yaşayacak olan Mehmet, 2. hasta olan ve son derece yaşlı Hasan Amca’ya yapılan işkenceler sonrasında sabahın erken saatlerinde kendisini hastahane de bulur. Bu kayıtları tek tek Halil baş hekime izleten Mehmet, buradaki doktorların kovulmasını ve suç duyurusunda bulunulmasını ister. Fakat bilmediği bir gerçek daha vardır. Tüm bu olayları başında ise Halil Baş hekim bulunmaktadır.

 

Tutsak sansürsüz izle adlı film sinemalara girdikten sonra devlet tarafından akıl hastahanelerine yapılan kontroller son derece sıklaştırılmıştır. Bizler de bu filmi siz değerli izleyicilerimiz için hd kalite de ve 720p olarak sitemize eklemiş bulunmaktayız. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Daha Yeni Başladık adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.