Tully Full Hd Tek Parça izle – 2018 Romantik ve Drama Aşk Filmleri

15-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Tully Full Hd Tek Parça izle – 2018 Romantik ve Drama Aşk Filmleri
244

Yeni doğmuş bebeklerine bir bakıcı tutan ailenin hayatı ile bakıcının dramatik hayatının konu alındığı Tully tek parça izle adlı film sinemalar da 6.289.348 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarı yakalamıştır. Yapımcıların açıklamalarına göre Tully izle filminin bütçesi 5.000.000 dolardır.

 

Tully 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsedecek olursak, Marlo yeni doğmuş bebeği ile birlikte 3 çocuk annesi genç bir kadındır. Eşinin aylar önce onu terketmesi ile birlikte tek başına kalır. Bu durum sonucunda kendisini çok yalnız hisseder hem ev geçindirip hem de çocuklarla ilgilenmek ona bir hayli zor geliyordur. Kocasının onu terketmesinden sonra travma yaşayan Marlo ne yapacağını bilmiyordur. Çocukları yavaş yavaş aksatmaya başlar ve onlarla ilgilenmeyi kesmektedir. Bu durumu farkeden kız kardeşi çocuklar için bir dadı almayı düşünür. Bu durumda Marlo eski işine devam edebilecek çocuklarda tek başına kalmaktan kurtulacaktır. Kız kardeş Tully adında hoş bir dadı tutar. Marlo, Tully için bir kaç günlük deneme süreci yapar. Ancak kadından büyük bir şekilde memnun kalır. İşten eve geldiğinde evi hem temiz buluyor çocuklarını ise mutlu buluyordur. Yavaş yavaş Tully’e alışmaya başlayan Marlo onun hiç gitmeyip onunla birlikte yaşamasını ister. Vakit geçtikçe Marlo, Tully ile çok iyi bir dostluk kurar. Ona gerçekten çok alışan Marlo bu evden hiç gitmemesini ister. İyi bir iletişimi vardır. Tully sessiz sakin bir kadındır ancak yeri geldiğinde iyi bir dost, dert ortağı ve eğlenceli biri haline geliyordur. Marlo ise onun bu halinden çok iyi bir şekilde memnundur. Marlo kendisini yavaş yavaş toparlamaya başlar. Ancak bu durum sonucunda Tully’i işten ayrılmak ister. Marlo bu durum sonucunda çok üzülür ama bir şey demek istemez. Hayatı boyunca ilk defa bir dostuna dertlerini anlatıp onunla her şeyini paylaşmıştır. Marlo, Tully’nin gitmesini istemese de onu durduramayacağını biliyordur. Kocasının peşinden bile gitme diyen bir kadın olmadığı için Tully’nin gitmesine sadece susar. Tully sanki ona gönderilmiş bir melektir. Onu toparlayıp gidiyordur. Çocuklar da ona çok alışsa da kimsenin yapabileceği bir şeyi yoktur. Marlo ne yapıp edip Marlo’yu geri getirmenin bir yolunu bulacaktır ancak büyük bir vakit alacaktır çünkü ne yapacağına dair bir fikri yoktur. Tully full hd izle adlı filmi izledikten sonra hayatınızda bakıcı olarak gördüğünüz insanların hayatlarını daha çok merak eder hale geleceksiniz.

 

Kilolu bir kadının çocuk özlemi yaşarken bakıcılık yapmasını dramatik şekilde konu alan Tully Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Geçmişe Özlem 3 adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.