Transit Tek Parça 2018 izle – Avrupa Yapımı Alman Destekli Dram Filmleri

10-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Transit Tek Parça 2018 izle – Avrupa Yapımı Alman Destekli Dram Filmleri
153

2018 yılında vizyona giren ve 2. Dünya Savaşı sırasında büyük adamların nasıl kurtulmak istediklerini beyaz perdeye aktaran Transit tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Transit izle adlı film sinemalar da 5.258.265 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Transit full hd izle

 

Transit Türkçe dublaj izle adlı bu harika aşk ve bilgilendirme filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Dünya savaşının en ateşli olduğu zamanlar da artık insanların bolca ölmesi, dünya üzerindeki yöneticiler ile beraber zengin iş adamlarını bile korkutmaya başlamıştır. Rastgele atılan bombalar ile ölen başkanlar sonrasnda İngiltere Kraliçesi yanına güvendiği Gerog adındaki adamı çağırarak Paris’te bulunan Jhones adındaki bir yazara özel eşyalarını götürmesini ister. Kraliçesinin söylediği görevi yerine getirmek için canını tehlikeye atmaktan çekinmeyecek olan bu adam çantayı alarak hemen yola çıkar. Bu sırada Avrupa’ya korku salan Alman Nazi Askerleri Paris’i kuşatmış ve kendilerine gelecek bir tek emir ile saatler içerisinde Paris şehrini dümdüz etmeyi beklemektedirler. Tüm bu olumsuzlukların içerisin de gizli bir şekilde Paris’e girecek olan Gerog, kraliçesi tarafından söylenen yazarı bulmak için çalışmalarına başlar. Paris polisi ile yaptığı çalışmalar sonrasında yazarın intihar ettiğini öğrenince çok merak ettiği yazarın eşyaları arasında neler olduğuna bakmaya karar verir. Adamın eşyalarının yanı sıra çok önemli adı altında bir zarf vardır. Zarfı açıp okuduğunda ise kraliçesi tarafından nasıl ölüme gönderildğini ve sadece bu adamı kurtarmak için savaşın uğramayacaği bir kente yazarı davet ettiğini anlar. Savaşın daha da kızışacağını ve insanların yarısının öleceiğini de not olarak düşmesi adamın korkularını arttırır. Sonunda Jhones adındaki yazarın kılığına girerek bahsedilen kente gitmeye karar veren Gerog, kalabalığın arasında gezerken bir anda Marie adın da bir kadın ile yolları kesişir. Kısa zaman içerisin de kadın ile yakınlaşacak olan Gerog’un hayatta kalma iç güdülerinden çok aşk duygusu ile hareket etmesi ikilinin hayatını son derece tehlikeye sokacaktır. İkilinin hayatta kalması için ise aşkları ile değil mantıkları ile hareket etmeleri gerekecektir.

 

Savaş zamanın da insanların nasıl harcandığını beyaz perdeye aktaran ve savaş zamanın da liderlere güvenilmemesi gerektiğini konu alan Transit full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Son Oyun adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.