Suyun Sesi Tek Parça Full izle – 2018 En iyi Aşk Dram Romantik Filmi

04-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Suyun Sesi Tek Parça Full izle – 2018 En iyi Aşk Dram Romantik Filmi
213

Amerika Devleti’nin denek olarak geliştirdiği ve suyun altında da yaşayan bilen bir erkek geliştirdiği olayları konu alan Suyun Sesi full hd izle adlı filmin bütçesi 15.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Suyun Sesi izle adlı film sinemalar da 5.273.389 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Suyun Sesi 2018 aşk filmi izle

 

Suyun Sesi Türkçe dublaj izle adlı dramatik, romantik ve bilim kurgu konulu filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Liza adında bir kadın devletşn gizli deneyler yaptığı bir labaratuvarında temizlikçi olarak çalışan ve bura da kazandığı para ile hayatını devam ettiren bir kadındır. Kocası rahmetli olduktan sonra kızlarının okuması ve rahat yaşaması için tek başına savaş veren kadının son derece zorlu hayatı olmuştur. Bu labaratuvara Zelda adında bir arkadaşı sayesinde giren kadın, bu kadınaa her defasında minnterlardığını göstermek için arkadaşı ne istese elinden gelenin daha iyisini yapmaya çalışmaktadır. Bir gün denek odasından insan seslerinin geldiğini duyan Liza, bu oda da neler döndüğünü son derece merak etmeye başlar. Bir gün arkadaşının ağzından laf almaya çalışsa da arkadaşı bu konu hakkında tek bir bilgi bile vermez. En sonunda merakına yenik düşecek olan Liza, kimsenin olmadığı bir gün deney odasına girer. Odaya girer girmez gördükleri karşısında son derece şok yaşayan kadın, devlet tarafından denek olarak kullanılan bir adamın hem kara da hem de suda yaşayabilen süper bir insan yarattığını anlar. Tam odadan çıkacakken denekin kendisine seslendiğini duyan kadın, suyun içinde olan denek ile iletişim kurmayı başarır. Denek kadını ilk görüşte ona karşı aşk duygusunu beslemeye başladığından dolayı tüm gerçekleri bu kadına anlatır. Gerçekleri öğrenen kadın ise deneğe karşı yoğun duygular beslemeye başladığında aralarında kavuşamayacaklarını düşündükleri bir ilişki başlar. Fakat bir gün kadının canına tak etmesi sonucunda denek kadının da yardımı ile serbest kalacaktır. Yanına sevdiği kadını da alarak labaratuvardan kaçmayı başaran denek, kendi kadınından bu kadına da vererek onun da suyun altında yaşayabilmesini sağlar. Okyanusun dibinde kadınla beraber sonsuz aşk yaşamak isteyen denek, kadının kızlarını özlemesi ile son bulacaktır. Bu sıra da Amerikan askerleri ise hem kadının hemde deneğin peşinde çoktan düşmüşlerdir.

 

Son zamanların en iyi aşk filmi olan ve Türkiye’de verilecek ne kadar ödül varsa hepsini alan Suyun Sesi tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isteyenler için Adı Aşk adlı film de sitemize eklenmiştir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. r__wenda 12 Eylül 2018, 21:51 -

    Suyun Sesi bence aşkın gücünğ anlatan güzel film

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.