Suspiria 2018 Full Hd izle – Amerika İtalya Ortak Yapım Korku Filmleri

02-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Suspiria 2018 Full Hd izle – Amerika İtalya Ortak Yapım Korku Filmleri
108

Yıllar önce vizyona girmiş ve insanlar tarafından beğenilerek efsane filmler arasına giren filmin 2018 yapımı olarak yeniden karşımıza çıktığı Suspiria tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Suspiria izle filmi sinemalar da 5.253.285 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Suspiria full izle

 

Suspiria Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Sussie Amerika’da son derece başarılı bir oyuncu ve aynı zaman da son derece yetenekli bir dansçıdır. Kendisine gelen iş tekliflerini devamlı geri çeviren bu kadın zengin erkek arkadaşı işe birlikte hayatını yaşamaktadır. Kadının bu yeteneğinden faydalanmak isteyen bir çok şirket bu kadına akıl almaz derece de yüksek paralar teklif ederek aklını çelmeye çalışırlar. Fakat kadın bu becerilerini yurt dışından gelecek teklifler sonrasın da insanlara aktarabileceğini söyleyince Almanya’nıın en büyük dans okulunun sahibi hemen Sussie adındaki bu kadına ulaşır. Öğrencilerine 1 yıl eğitim vermesi sonrasında 2.000.000 dolar teklif eden bu adamın akıl almaz teklifi kadının bu durumu red etmeden önce değerlendirmesine neden olur. Erkek arkadaşına bu tekliften bahseden Sussie, erkek arkadaşının zaten zengin olduğundan dolayı bu durumu kabul etmeyeceğini düşünür. Fakat erkek arkadaşının kendisi de Almanya’da yaşamak istediğini söyleyince son derece mutlu olur. Hemen Almanya’ya giden bu iki aşık tuttukları eve yerleşerek birlikte dans okuluna giderler. Dans okulunun sahibi ile yaptıkları anlaşma sonrasında hemen işe başlayan Sussie’nin hayatı son derece güzel gitmektedir. Fakat okulda kaybolan bir çocuğunu haberini aldıktan sonra çok üzülen bu kadın kaybolmaların son bulmaması ile hayatı kabusa dönecektir. Kendisi okulda işe başladıktan sonra her hafta bir çocuğun ortadan kaybolması bu korkunç olayın baş zanlısı olaran Sussie’nin gösterilmesine neden olur. Erkek arkadaşı en iyi avukatları ve dedektifleri Almanya’ya çağırarak bu olayı aydınlatmalarını ve sevgilisini temize çıkarmalarını ister. Fakat avukat ve dedektifler bu işi kurcaladıkça başlarına nasıl bir bela aldıklarının farkına varacaklar ve Sussie ve erkek arkadaşı artık sadece haayatta kalmak için mücadele edeceklerdir.

 

2018 yılının en gizemli ve en sevilen filmlerinden olan, eski filminin konusu ile aynı olmasına rağmen oyunculukların daha iyi yapıldığı Suspiria full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ecinni adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.