Son Portre izle 2017 full hd

10-10-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Son Portre izle 2017 full hd
2018

Yönetmen koltuğunda Stanley Tucci’nin oturduğu bu filmde Geoffrey Rush, Armine Hammer gibi önemli isimler yer alıyor. Biyografik dram türünde kurgulanan, sanat icra eden bir adamın, bir başyapıtı tamamlama sürecine şahit olacağınız bir film. İsveçli ressam ve heykeltıraş olan Alberto Giacometti Paris’te eski arkadaşı olan James Lord’a rastlar. Amerikalı yazar James Lord’un yüzü enteresan çizgilere sahip olduğu için onun portresini çizmek ister. Amerikalı yazar önce istemez fakat daha sonra Giacometti’nin ısrarı üzerine kabul eder. Son Portre 2017 Türkçe dublaj izlemek isteyenler için dublajlı seçeneği ile seyircilerine sunuluyor. Amerika yazar James Lord çizimin bir kaç gün süreceğini düşünerek beklemeye başlar. Üzerinden haftalar geçmesine rağmen hala bir cevap alamaz. Daha sonra portresine hala başlanmamış olduğunu öğrenir ve sinirlenir. Giacometti’nin ısrarına rağmen hala portreyi yapmaması karşısında umursamazlığını düşünür ve tüm hayatına aslında el konulduğunun farkına varır. Son Portre 2017 izleyenler bir portre hikayesinden çok sonu merak edilen bir öykünün içerisinde kendilerini hapis olmuş olarak bulabilirler.

 

 

son portre full izle

 

 

 

Amerikalı yazar James Lord, aslında portresi çizileceği için keyif alsa da hala eline geçmemiş olmasından dolayı hayal kırıklığı da yaşar. Giacometti’nin bu portreyi ne zaman tamamlayacağı hakkında hiçbir şey bilmeden yaşamına merak içine devam eder. Son Portre 2017 Full hd izlemeyi sevenler için mevcut kalite seçeneklerini rahatlıkla seçebilirsiniz.

 

 

 

Giacometti’nin James Lord’un portresini nasıl yaptığını bizlere adım adım gösteren bu film, bizlere hayatı sanat penceresinden gösteren bir filmdir. Bir başyapıtın tamamlanmasına bire bir şahit olacağımız bu film sanat değeri yüksek, muazzam kurgulanmış filmler listesinde en başlarda yer alır. Son Portre 2017 izleyenlerin sanata karşı bakış açısını değiştiren, bazen de kendimizi bile sorgulatabilen bir tarzda filmdir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.