Skammerens Datter – Kahin’in Kızı (2015) Full HD izle

12-12-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Skammerens Datter – Kahin’in Kızı (2015) Full HD izle
3349

Skammerens Datter full izle Kahin’in Kızı, 2015, Danimarka yapımı filme izlemeden önce bir göz atmak isteyenler… Filmin konusu, olağanüstü güçlere sahip Dina’nın dünyaya gelmesini, annesinden aldığı yeteneklerle bir araya getiriyor. İnsanların ne düşündüğünü, ruhunda nelerin yattığını görmenin sınırlarını akla yatkın bir yönetim çiziyor. Bir gün kaos anında, yeteneklerini şekillendirmek yerine, gücünü neye kullanacağına düşkün bir bakış, anneyi isyana itiyor. Dina annesini kurtarırken, kendini keşfedecek ancak bu hiç de kolay olmayacak. Oyuncular, Allan Hyde, JakobOftebro, Maria Bonnevle, RolandMoller, SorenMalling, bir macera filmine yıldızlı bir imza atıyor.

 

kahinin-kızı-skammerens -datter-izle

 

Annemizi seçebiliyor muyuz? Neleri miras aldığımızı düşünüyorum da, hangimiz krallığın koltuğuna daha yakın, sorabiliyor muyuz? Ruhuma gözlerini diken bu utanç da nedir? Tek mirasçı olmak nasıl bir duygu? Hislerimiz de bu dik bakışlarla algılanabiliyor mu? Yeteneğini itiraf etmek için başka insanlara ihtiyaç duymanın sancısını hangisi taşıyor? Yanlış yönlendirilen bir kabiliyet ile, hapis hayatı iç içe geçiyor sonuç olarak belgelenmiş bir sancı daha. Artık cinayetleri çözmek Dina’ya kalmış, bu güç mücadelesinde kendi hayatını tehlikeye atıyor. Yarı gerçekçi, yarı fantezi üzerine dönen dünyada, cadılar ve ejder ile eşleştirme. Dina ve ailesi, bu mücadeleye atıldığında, hayat boyu sürecek kelimeleri doğrulukla bir araya getirirken, kraliyet ile topu kimi atıyor? Skammerens Datter türkçe dublaj izle adı üstünde, kahin olmaya gerek yok! Sanatın işlevselliğinin, gündemdeki en uzak konu ile yargılandığı bir dünyada herkes kendi ayakları üstünde durabildiği yerde, yarış bayrağını teslim ediyor. Hepimizde var olan ile, hepimizin elinden alınmış olan arasında kavramsal bir endişe olsa da, aileye saygınlık bazı gereksiz yanıtları törpülüyor. Bu kadar beklemeye değer olan tek şey kahinin yanıtlarıysa, neden olaylar kahinin bir lafıyla şekillenmiyor?

 

Konu kahinlerden açılmışken, sorulanlar bitmek bilmiyor. Biz de konuyu biraz açalım dedik… karanlık ve ateş, bulanıklık ve berraklık, vazgeçilmez öğeler ve barındırdığı riskler, gerçek ve yalan, gerçek ve sahte, gerçek ve doğaüstü, gerçek ve gerçeklerle yola çıkan… kendi kapasitemizin dışına çıkamadığımızın sıra dışı açıklaması. Skammerens Datter izlemek için sizlerde sitemizi inceleyerek karar verebilirsiniz.

 

 

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (5)
 1. edaaaa 12 Aralık 2015, 21:24 -

  harikaaa

 2. Sezai dinç 22 Aralık 2015, 04:08 -

  Zaman kaybı

 3. yaman 3 Ocak 2016, 02:54 -

  fena değil

 4. SuMercan 10 Mart 2016, 19:05 -

  İlk üç yorumdan sonra kafam karıştı ama izleyecem

 5. keko 20 Haziran 2016, 23:21 -

  çok hoş film

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.