Sicario 2 Day of the Soldado Tek Parça izle – 2018 Suç Aksiyon Devam Filmi

09-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Sicario 2 Day of the Soldado Tek Parça izle – 2018 Suç Aksiyon Devam Filmi
494

2015 yılında yapılan ilk filminin devam halkası olarak karşımıza çıkan ve Amerika ile Meksika uyuşturucu baronları ile yapılan savaşları konu alan Sicario 2 Day of the Soldado Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 21.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Sicario 2 Day of the Soldado izle adlı film sinemalar da 51.648.599 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Sicario 2 Day of the Soldado tek part izle

 

Sicario 2 Day of the Soldado tek parça izle adlı bu harika savaş filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, ülkesini uyuşturucu kaçakçılarından korumak için yemin ederek Amerika başkanlığına seçilen Trump, bu uğurda ilk olarak uyuşturucu baronlarının bulunduğu Meksika ile sınırlarına asker yığıp duvar örerek sözlerini tutmaya başlar. Fakat ne olursa olsun koyduğu insanlar arasından da çürük kişiler çıkınca ülkesine devamlı uyuşturucu girdiğini anlar. Artık halkının zehirlenmemesi için büyük kararlar alması gereken bu başkan yayımladığı bir bildiri sonrasında Meksika lideri ile ortak bir çalışma sonucun da bu uyuşturucu baronlarına savaş açtıklarını kamu oyu ile paylaşırlar. Bu durumu haber alan uyuşturucu baronları ise tüm adamlarını silahlandırarak Amerika sınırına gönderirler. Bu durum karşısında başka bir plan yapmak zorunda kalan Amerika başkanı, Meksika’da ailesi uyuşturucu kartellerinin adamı tarafından infaz edilen bir adama ulaşması ile yeni fikirlerinin devreye sokmasına neden olur. Bu adama yapılan yardımlar sonrasında Meksika’nın en büyük uyuşturucu baronunun kızının kaçırılmasını isterler. Bunun amacı ise savaşı kızıştırarak uyuşturucu baronlarının Amerika’lı askerlere ateş açarak savaşı karşı tarafından başlatmasını beklemektir. Karşı taraf savaşı başlatırsa tüm gücü ile haklı yere saldırı yapabileceğini düşünen Trump’un tüm planlarını ise yine yardım ettikleri adam bozacaktır. Aslında Amerika’nın amacının baronları yok etmekten daha fazla olarak ülkesine savaş açmak olduğunu anlayınca uyuşturucu baronunun kızını öldürmekten vazgeçer. Kızı babasının yanına götürerek Amerika’nın pis planlarını barona anlatan bu adam, Meksika halkı tarafından kahraman ilan edilecektir. Oldukça zor durumda kalan Amerika ise Meksika’ya savaş açma konusun da bir tek geri adım bile atmayacaktır. Halk tarafından sevilmeyen uyuşturucu baronlarının ülkeyi askerlerden daha çok savunması ise halkın ön yargılarının kırılmasına neden olacaktır.

 

2018 yılında 2. seri olarak karşımıza çıkan ve Türkiye halkı tarafından da oldukça merakla beklenen Sicario 2 Day of the Soldado full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İki İyi Çocuk adlı filme de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.