Sevginin Gücü 2018 Türkçe Dublaj izle – Hint Dram ve Çocuk Bakma Filmleri

13-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Sevginin Gücü 2018 Türkçe Dublaj izle – Hint Dram ve Çocuk Bakma Filmleri
912

Hint yapımı bir dramatik film olan ve ülkemiz insanları tarafından oldukça sevilen Sevginin Gücü tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapılan 2. açıklamaya göre Sevginin Gücü izle filmi dünya sinemasında 6.289.239 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Sevginin Gücü full hd izle

 

Sizlere bu harika filmin konusundan kısaca bahsetmemiz gerekirse, Shadika adında küçük bir kız doğuştan engelli olduğundan dolayı konuşma yeteneği yoktur. Ailesi her ne kadar tedavi ettirmeye çalışsa da bir türlü evlatlarini yetiştirme konusunda başarılı olamazlar. Fakat bir gün bu gibi hastaları Hindistan’da bir doktorun iyileştirdiğini öğrendiklerinde hemen o doktor ile iletişime geçerler. Bu doktor çocuklarının konuşma duyusunu kazandırabileceğini söyleyince son derece mutlu olan anne, kızını da alarak uzun bir tren yolcuğu ile Hindistan’a gitmeye karar verir. Trende yolculuk esnasında kız camdan bakar iken koyunda dikkatini çeker. İlk mola yerinde trenden inen 5 yaşındaki bu kız koyunların yanına kadar gider. Fakat trenin hareket ettiğini belirten düdük sesini duymadığından dolayı orada yapayalnız kalır. Trenin gittiğini gören bu kız ağlayan gözleri ile hiç bilmediği bir ülkenin sokaklarında gezmeye başlar. Fakat yolda ağlarken çocuğu gören Bajrangi adında bir adam kızı hemen yanına alarak ona yardım etmek ister. Fakat kız doğuştan konuşma engelli olduğundan dolayı hiç bir bilgi alamaz. Kızın kendi ülkesinden olmadığını anladığında ise bu durumun üzerine gider ve kızın Pakistan’lı olduğunu şans eseri öğrenir. Ailesi tarafından trende kaybedilen bu kızı ailesine kavuşturmak için hemen yola çıkan adam, kız ile yaptığı yolculuk sırasında çok büyük bir bağ kurar. Kızın konuşamamasına oldukça üzülen adam, doktor olan akrabasından yardım isteyerek kızı iyileştirip iyileştiremeyeceğini sorar. Olumlu cevap aldığında ise kızı Pakistan’a götürmekten vazgeçerek tüm tedavi masraflarını karşılar ve ameliyat ettirir. Kız artık konuşmaya başladığında ise adama çok büyük bir vefa borcu olduğunu anlar. Ancak adam için tek bir amaç vardır. Tedavi ettirdiği dünyalar tatlısı bu kızı ailesine sağlığına kavuşmuş şekilde teslim etmektir. Sevginin Gücü full hd izle adlı filmi izledikten sonra bu dünya da hala iyi insanların olduğuna inanacaksınız.

 

Hint filmlerinin son zamanlarda ülkemizde sevilmesinden dolayı sinemalar da yayınlanan Sevginin Gücü Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmi benzeri olan Süperstar Secret Süperstar adlı Hint filmini de izleyebilirisiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.