Şaşkınlar Çetesi Full Hd Tek Part izle – 2018 Çete Hırsızlık Filmleri

23-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Şaşkınlar Çetesi Full Hd Tek Part izle – 2018 Çete Hırsızlık Filmleri
345

Eski bir hırsızın hayatını düzene koymak ve namuslu bir şekilde para kazanmak için çabalarken başına gelen komik olayların ele alındığı Şaşkınlar Çetesi sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 900.000 TL olarak açıklanmıştır. Şaşkınlar Çetesi izle adlı film sinemalar da 4.634.793 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Şaşkınlar Çetesi 2018 izle

 

Şaşkınlar Çetesi sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, yaptığı küçük hırsızlıklar ile hayatını sürdüren Nedim adındaki delikanlı, bir gün girdiği bir evde sert bir kayaya çarpınca polise yakalanır. Polise yakalandıktan sonra tutuklanan ve cezaevine giren Nedim, burada geçirdiği süre zarfı içerisin de bolca düşünme zamanı bulmuştur. Bu süre de namaza başlayan ve yaptığı bütün kötülüklere tövbe eden bu adam cezaevinden çıktıktan sonra namuslu ve dürüst bir şekilde çalışarak hayatını kazanmaya karar verir. Tahliye zamanı geldikten sonra hemen başvuran ve tahliye olan Nedim, mahallesine giderek biriktirmiş olduğu bir miktar parasını kullanarak kendisine ufak bir bakkal açar. Bu bakkal da hayatını güzelce devam ettiren Nedim’in hayatı bir gün bakkalına gelen Pelin adındaki bir kızın yüzünden yeniden alt üst olacaktır. Pelin adındaki kızın geçmişi tamamen Nedim’e benziyor olması ve kızdan da oldukça hoşlanması, kızla uzun uzuna sohbet etmesine neden olur. Kızın hayatını dinledikten sonra oldukça etkilenen Nedim, kız ile arkadaş olduktan sonra ettiği yeminleri bir kenara bırakarak Pelin ile büyük bir soygun planı hazırlarlar. Bu soygunu yaparak hayatlarını kurtarmak ve evlenerek mutlu bir hayat sürmek isteyen bu ikili mahallenin en zengin ve en yaşlı adamı olan Mehmet Amca’nın evine girerek kasasını çalmaya karar verirler. Fakat yaşlı olmasından dolayı evinin her yerine alarm kurduran bu adamın evindeki alarmler den habersiz olan ikilinin başlarına soygun esnasın da inanılmaz komik olaylar gelecektir. Girdiklerin evin her noktasın da ayrı ayrı alarmlerin çalması ve adeta bubi tuzaklarına yakalanmalarının ardından artık tem amaçları evden kaçarak bir daha o cezaevine girmemek olacaktır.

 

2018 yılının en farklı konusuna sahip olan ve izleyenlerin tebessüm etmesini sağlayan Şaşkınlar Çetesi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin bir benzeri olan Öğrenci Kafası Soygun adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.