Sandık Tek Parça Full izle – 2018 Yerli Farklı Konuda Korku Filmleri

11-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Sandık Tek Parça Full izle – 2018 Yerli Farklı Konuda Korku Filmleri
178

Köylü halk üzerinde yapılan devlet deneyini anlatan ve halkın yaşadığı korkunç olayların beyaz perdeye aktarıldığı Sandık sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Sandık izle adlı film sinemalar da 4.373.805 kişi tarafından izlenmiş ve eleştirmenlerden tam not almıştır.

 

Sandık 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsedersek, Akdeniz’in küçük bir kasabası olan ve içindeki insanların birbirlerini tanıdıklarından ve birbirlerine yardımcı olduklarından dolayı son derece huzurlu ve mutlu yaşadıkları Turan Kasabası, devlet tarafından hiç bir zaman ziyaret edilmemiş ve muhtar tarafından yönetilmiş ve halkların kendi ceplerinden verdikleri paralar ile yolları yapılmış bir yerdir. Son derece mutlu olan bu insanların huzuru ise bir sabah kalktıklarında helikopterlerin üzerinde uçması ile bozulacaktır. Devlet çıkardığı bir hastalığı denemek için bu köyü seçmiş ve helikopterler ile köye sandıklar atarak içindeki hastalıklı sülüklerin köye yayılmasını sağlamışlardır. Son derece meraklı olan köylü halkının yarısı bu sandıkların oldukları yere gidip sülüklere temas ederek hastalık kapmışlardır. Devlet tarafından son derece titizlik ile izlenen bu olay sonrasında hastalık kapan insanların öfkelerini kontrol edemediklerini ve birbirleri haricinde hasta olmayan insanlara karşı büyük bir saldırganlık sergilediklerini belirlemişlerdir. Fakat işler tamamen kontrolden çıktığı andan itibaren devlet görevlileri köyü terk ederek oradaki sağlıklı insanları bu korkunç olay ile baş başa bırakmışlardır. Bu sırada mecburen köye gelmek zorunda kalan 8 liseli genç ise köyde durumu öğrendikleri anda sağlıklı insanların yanlarına gitmişler ve buradan kurtulmanın yollarını aramaya başlamışlardır. Bu sırada köyün tamamını ele geçirmiş olan hastalıklı insanlara gözükmeden köyden çıkmaları için ortaya binlerce fikir atılacaktır. Bu fikirlerin arasında en güzel olanı ise liseli gençlerin arasında bulunan bir kızdan gelecektir. Kızın söylediği plan ise bu yaratıkların topluca dinlemeye geçtikleri anı bulmak ve o sıra da sessizce köyden ayrılmaktır. Sandık full hd izle adlı film izleyenlerin hepsinin içerisin de bir sandık ve sülük fobisi oluşmuştur.

 

2018 yılında vizyona giren ve izleyicilerin son derece hoşuna giden bir korku filmi olan Sandık tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Melez adlı filmimizi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. aksank68061 12 Eylül 2018, 22:01 -

    Bir köy Sandık filminde nasıl yok olmuş anlatılıyor. Bence de izleyin ki devlet ne kadar kaşar oluyor görün.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.