Radiogram 2018 Türkçe Dublaj izle – Bulgar Dramatik Filmleri

04-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Radiogram 2018 Türkçe Dublaj izle – Bulgar Dramatik Filmleri
555

Bulgaristan yapımı bir dram filmi olan ve çocuk yaştan itibaren radiogram çalarak hayatında geçimini sağlayan bir adamın hayat hikayesinin anlatıldığı Radiogram Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Radiogram izle adlı film sinemalar da beyaz perde karşısında 7.123.256 insan tarafından izlenmiştir.

 

Radiogram 2018 izle

 

Sizlere bu güzel ve dramatik filmin konusundan kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1971 yılının komünizm zamanlarında geçen gerçek olayların anlatıldığı bir film ile karşınızdayız. Müzik olaylarının ilk çıktığı zamanlar da insanlar tarafından bir tehtid olarak görülmesi, Avrupa’da insanların baştan sona müziğe karşı olmasına sebep olmuştur. Tün dünyada dinlenmesine rağmen özellikle Bulgaristan’da yapılan kominist şarkıları yüzünden radyoların ve müzik aletlerinin satışları durdurulmuştur. Fakat ne olursa olsun müziğin barışçı bir kaynak olduğunu düşünen bir baba, karısını kaybettikten sonra onun mezarında hayatta çocuklarının mutluluğu için ne gerekiyorsa yapacağı sözünü verir. Müziklere düşman olan bir devlette yaşamalarına rağmen çocuğunun Rock-in Roll müziklerinin hastası olması, babasının ileri de oğlunun çok büyük bir müzik sanatçısı olacağını düşünmesine sebep olur. Fakat ülke de yasak olduğundan dolayı elinden alınan radyosundan dolayı oldukça morali bozulan bu küçük çocuk, babasına yalvar yakar bir radyo almasını ikna eder. Oğlunun mutluluğu için her şeyi göze alacağı konusunda karısına yemin eden bu acılı baba, tam 100 Kilometre yürüyerek şehir merkezine gider ve bura da gizlice satılan küçük radyolardan bir tanesini alır. Bu radyoyu almak mesele değil, 100 kilometre boyunca geri dönerken Bulgar askerlerine yada polislerine yakalanmadan eve getirebilmektir. Radyo almanın cezasının son derece büyük olması, vatan hainliğine kadar giden soruşturmalara sokulmasını göz ardı ederek sadece çocuğunun mutlu olması için çabalayan bir babanın hikayesine Radiogram full hd izle adlı filminde tanıklık edeceksiniz. Son derece dramatik öyküsü ile izleyenleri adeta yasa boğan bu babanın hikayesi, bir insanın çocuğu için neleri göze alabileceğine değinmektedir.

 

Bulgaristan’da en iyi dram filmi seçilen Radiogram tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Küçük Bir Rica adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.