Overlord 2018 Türkçe Dublaj Full izle – Aksiyon Gize Korku Filmleri

16-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Overlord 2018 Türkçe Dublaj Full izle – Aksiyon Gize Korku Filmleri
292

2. Dünya Savaşı’nda yaşana bir gizli askeri operasyonu konu alan Overlord Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 4.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Overlord izle adlı film sinemalar da savaş filmi sevenler tarafından 6.278.327 kez izlenmiştir.

 

Overlord 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. İkinci dünya savaşında, müttefik güçlerin Normandiya’ya asker çıkarması yapacağı günün arifesinde bir grup paraşütçü düşman hattının arkasında bırakılır. Askerler bu acil asker çıkarmasının sebebini çok merak etseler de onlara gerekli şeyleri söylemezler. Daha dün çim biçerlerken, cafelerin de çalışmalarına devam ederlerken posta kutusunda buldukları mektup hayatlarını değiştirir. Ancak bu savaşın ardında büyük bir ölüm olacaktır. Bir çok yaralı bir çok ölü bulunacaktır. Hiç bir asker sonlarının ne olacağına dair fikir sahibi değildir ve durumdan çok korkuyorlardır. Bir anda gelen bir mektup onları hazırlıksız bir şekilde yakalamıştır. Bir kasabaya giderler ve bu kasaba da gördükleri şeyler sonucunda çok şaşırırlar bir sürü insan cesedi vardır. Askerler bu durumdan korksalar da korkmakta fayda olmadığını biliyorlardır. Askerler girdikleri bir evin bodrumunda büyük bir laboratuvar bulurlar. Burada yüzlerce iğne ve yapılmış deneyler vardır. Bir çok insan bu evde yapılanlar sonucunda ölmüştür. Askerler bu durumu bildirmeye çalışsalar da uçağın ateş edilme sebebiyle telsizleri uçakta kalmıştır. Gittikleri bu kasaba da araştırma yapsalar da onlara söylenenlerden daha fazla şeyler bulunmaktadır. Bir yıllık bir ordunun bin yıllık askerlere ihtiyaçları vardır. İnsanlara bu deneyleri yapan adamı bulan askerler için hesap sorma vakti gelir. Ancak adam hiç bir şekilde konuşmaz bu deneyleri neden yaptığı bir türlü öğrenilememektedir. Askerlerin başı olan komutanın da üzerinde deney yapılır. Ancak bu deney askerlerden kurtulmak için askerlere yapılmıştır. Bir duvar vardır ancak bu duvarın arkasında ne olduğu bilinmiyordur. Öğrenilmek için bu duvarı yıkmaları gerekiyordur. Bu duvarın arkasında olan şey büyük bir sırdır bu sır ortaya çıktığı andan itibaren işler büyük bir tehlike haline gelir ve kaos başlar. Overlord tek parça izle adlı filmde savaş esnasında yaşanan tüm acı gerçeklere tanıklık edeceksiniz.

 

2018 yılının en etkileyici savaş tekniklerine sahip olan Overlord full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tükeniş adlı filmi izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.