Organik Aşk Tek Parça izle – 2018 Yerli Romantik Komedi Aşk Filmleri

05-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Organik Aşk Tek Parça izle – 2018 Yerli Romantik Komedi Aşk Filmleri
402

Babası tarafından evden kovulan bir delikanlının hayatının nasıl değiştiğini konu alan Organik Aşk tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Organik Aşk izle adlı film sinemalar da 4.347.375 kişi tarafından izlenerek büyük bir beğeni toplanmıştır.

 

Organik Aşk tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, büyük bir iş adamı olan ve bu hayatta kazandığı her şeyi kendi çabaları ile kazanan ve ülkenin büyük holdinglerinden birinin sahibi olan Celal, ilk karısından oğlu olan ve kendisinin aksine son derece başarısız ve girdiği hiç bir işte başarılı olamayan oğlu Bülent ile bir türlü yıldızları barışmamaktadır. Artık emekli olmak ve hayatını yaşamak isteyen Celal, oğluna güvenemediğinden dolayı şirketi Bülent’e emanet edemez. Artık oğlunun vurdum duymaz tavırlarından ve başarısızlıklarından sıkılan bu adam bir gece eve alkollü gelen oğlunu evden kovar. 1 ay boyunca evden uzak olacağını ve kredi kartlarına da el koyduğunu söyleyen baba, bu 1 aylık süre zarfı içerisin de bir işte başarılı olamaması durumun da kendisini mirastan ret edeceğini de söyler. Babasının mirasından ret edileceğini duyan delikanlı ise bir işe girerek başarılı olmak için tek başına planlar yapmaya başlar. Tam bu sıra da zorla istemediği bir adam ile evlendirilmek üzere olan ve üzerinde gelinliği ile kaçan Bedia ile karşılaşacak olan Bülent, kızı da yanına alarak daha önceden yaşadıkları köye giderler. Ceplerindeki son para ile bir ev kiralayan ve eşyalar alan Bülent, kızın düğünden kaçarken yanına aldığı altınlar ile de son derece verimli topraklara sahip olan köyden 1 dönüm tarla alarak bu tarlaya organik sebzeler ve meyveler ekmeye başlar. Aradan geçen bir ay sonrasın da tüm tarlanın verimli şekilde bu meyveleri ve sebzeleri vermesi, Bülent ve Bedia’nın yatırdıkları paranın 2 katını kazanmalarına neden olur. Bu vesile ile çalışmanın ve ticaretin ne kadar güzel olduğunu anlayacak olan delikanlı 1 dönüm daha tarla alarak aynı şekilde 2 dönüm tarlasını da eker. Aradan 2 ay geçmesine rağmen oğlundan haber alamayan baba ise, oğlunun yaşadığı köye geldiğin de ne kadar başarılı bir insan olduğunu görünce tüm şirketleri oğlunun üzerine yapacaktır. Kendisi köyde yaşamaya başlayacak olan baba Celal ise sonunda aradığı huzura da oğlu sayesinde kavuşmuş olacaktır. Organik Aşk full hd izle adlı film tüm erkeklerin ve kızların hayallerini gözlerinin önünde canlandıracak harika bir aşk filmi olarak karşımıza çıkmıştır.

 

Baba ve oğlun arasın da yaşanan çekişmeler sonrasın da ikisinin de hayallerine kavuşmasını beyaz perdeye aktaran Organik Aşk sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Muhtemel Aşk adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.