Ölümcül Makineler 2018 Türkçe Dublaj izle – Mortal Engines Bilim Kurgu Filmi

19-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Ölümcül Makineler 2018 Türkçe Dublaj izle – Mortal Engines Bilim Kurgu Filmi
1231

Bilim kurgu filmi olarak karşımıza çıkan ve gelecekte olması beklenen bir olayı konu alan Ölümcül Makineler Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Ölümcül Makineler izle adlı film sinemalar da 5.283.689 kişi tarafından izlenerek büyük bir beğeni toplamıştır.

 

Ölümcül Makineler tek part izle

 

Ölümcül Makineler tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsetmek istiyorum. Günümüz yıllarından tam 100 yıl sonrasını konu alan ve tarih 2118 yılını konu alan filmde, insanların aç gözlülükleri sonrasında dünyayı nasıl yaşanmaz bir yer haline getirdikleri anlatılmaktadır. Yapılan hatalar sonrasında yok olma aşamasına gelen insanlık, bir bilim adamının önerisinden sonra belki de varlıklarını sürdürmek için önemli bir adım atmış olurlar. Yapılan bu buluş ise hareketli olarak ünşa edilen şehirler ve bunlara bağlı olarak yaşayan kasabaların inşaasıdır. Artık ülkelerin varlıklarının önemlini kaybettiği ve her şehrin kendi kendine yetmeye çalıştığı bir döneme girildiğinden dolayı artık ülkeler arası savaş değil, şehirler arası savaşlar yaşanmaya başlanmıştır. Dünyanın en büyük şehirlerinden olan Londra şehri ise insanlarına kaynak bulabilmek için devamlı olarak askerleri ile başka şehirlere yada onların alt kasabalarına saldırmaya başlamıştır. Dünya’ya adeta bir tehtid olarak görünmeye başlayan Londra, başına daha büyük belalar açacağının farkında değildir. Fakat saldırı sırası İstanbul’a geldği zaman ne kadar yanlış bir hamle yaptığını anlayacaklardır. Tüm dünyada yok olan ülkeler birliğinin aksine vatanlarını savunan ve devamlı birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden Türkiye Halkı sayesinde Türkiye Cumhuriyeti birliğini koruyan tek devlet olmuştur. Londra bu durumdan habersiz olarak İstanbul’a saldırdığında ise 90 milyon insanın saldırına maruz kalacaktır. Tüm bu olayların sonrasında her ne kadar özür mesajları çekilse de, artık Türkiye Cumhuriyeti’nin Avrupa’ya işgal zamanı gelmiştir. Avrupa’yı tamamen işgal ederek oraya yerleşmek isteyen Türk’lerin ilk hedefi ise, Osmanlı zamanın da uzun süre fetih edemedikleri Viyana’dır.

 

İnsanların kirlettikleri dünya da nasıl zor şartlar altında yaşadıklarını ele alan Ölümcül Makineler full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Overlord 2018 filmini de seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.