Öğrenci Kafası Soygun Full Hd 2018 izle – Üniversiteli Öğrenciler Filmi

20-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Öğrenci Kafası Soygun Full Hd 2018 izle – Üniversiteli Öğrenciler Filmi
314

Cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar’ın ilk filmi olarak karşımıza çıkan ve komedi filmi olan Öğrenci Kafası Soygun tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Öğrenci Kafası Soygun izle adlı film sinemalar da 1.538.503 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Öğrenci Kafası Soygun full tek part izle

 

Öğrenci Kafası Soygun full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, üniversiteyi kazanan 4 arkadaş, ailelerinden aldıkları paraları da biriktirdikleri paranın üzerine koyarak hemen üniversitenin bulunduğu şehir olan Denizli’ye giderler. Buraya aynı otobüs ile hareket eden bu öğrenciler, birbirleri ile tanıştıktan sonra yurda çıkmak yerine bir ev kiralayarak birlikte kalmaya karar verirler. Bu durum herkesin kafasına yatınca soluğu direk emlakçıdan alan bu 4 kafadar arkadaş, emlakçının kendilerine gösterdiği ilk evi beğenerek hemen eve yerleşmeye başlarlar. Eşyalarını da aldıktan sonra okullara kaydını tamamlayan bu arkadaşlar, apartmana girerken karşıların da 3 üniversiteli kızın oturduğunu görünce son derece mutlu olurlar. Aradan geçen zaman içerisin de kızları kendilerine ayarlayan 3 arkadaş son derece utangaç olan Hasan adındaki arkadaşları haricinde her birisi kendilerine manita yaparlar. Dairelerin karşılıklı olmasından dolayı çok güzel zaman geçiren bu öğrenciler yıl sonunda okulu geçmek için kendilerine verilen son ödevi yapmaları gerekmektedir. Hocaları tarafından verilen ödev ise kısa bir film çekilerek CD halinde hocanın önüne konmasıdır. 7 Öğrencinin birbirine yakın olduğunu bilen öğretmen 7 öğrencinin de bu film de payı olmasını ister. Birbirleri arasında istişare yapan öğrenciler sonunda bir sponsor bularak bir soygun filmi çekmeye karar verirler. Fakat sponsorun verdiği desteği geri çekmesinin ardından orta da kalan bu öğrenciler sonunda bu soygunu gerçek olarak yapmaya ve bunu da filme çekmeye karar verirler. Bu sıra da Denizli Emniyet Müdürü olan Hasan’da bu işin içine girince öğrencilerin başına son derece komik olaylar gelecektir. Öğrenci hayatını insanlara aktaran ve normalde saygı duyulması gereken bir hayata yaşadıklarını beyaz perdeye aktaran bu filmi izlerken gülmekten midenize ağrılar girdiğini hissedeceksiniz.

 

Son zamanlar da yapılan komedi filmlerinin gölgesinde kalan ve beklenilen izlemeyi yakalayamayan Öğrenci Kafası Soygun sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Kral Şakir Oyun Zamanı adlı filmimiz de sitemize eklenmiştir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.