Nezih Bir Film 2018 Sansürsüz izle – 2018 Yerli Komedi Baş Yapıtları

04-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Nezih Bir Film 2018 Sansürsüz izle – 2018 Yerli Komedi Baş Yapıtları
250

Türk yapımcılar tarafından yapılan ve oldukça farklı bir türde komedi filmi olan Nezih Bir Film sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.700.000 TL olarak açıklanmıştır. Nezih Bir Film izle adlı film sinemalar da 2.353.754 kişi tarafından izlenerek büyük beğeni toplamıştır.

 

Nezih Bir Film tek part izle

 

Nezih Bir Film full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Nezih 35 yaşına gelmesine rağmen anne ve babası ile birlikte yaşayan bu delikanlıdır. Bunun tek sebebi ise girdiği hiç bir işte başarılı olamaması ve ayaklarının üzerinde duramamasıdır. En sonunda babasının nalbur dükkanının başına geçen Nezih, burada geçirdiği uzun bir sürenin ardından yıllardır babasının işlettiği ve tek bir sorun bile yaşamadığı nalburu da batırır. En sonunda babasının da desteğini bu mesele ile kaybeden Nezih, kendisi gibi girdiği her işte başarısız olan en yakın arkadaşı Kasım ile birlikte inşaat sektörüne girmeye karar verirler. Fakat uzun bir süre girdikleri bu sektörde de başarısız olan ikili en sonunda bir ihaleyi kazanmayı başarırlar. Aldıkları bu ihale için firma ile anlaşma yapmaya gittikleri toplantı da Nezih’in çenesini tutamamasından dolayı bu fırsatı da elinden kaçıran ikili kara kara ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar. Ofislerin de oturdukları sıra da kendilerine gelen bir bayanın getirdiği iş ile yeniden heyecanlanan bu ikili, kendilerine gelen işin ne kadar tehlikeli olduğunun farkında olmadan işi kabul ederler. Aldıkları bu iş sonrasın da bir çok karanlık adamı ve mafya babalarını peşine takacak olan bu adamlar, başlarına açtıkları belanın ne kadar büyük olduğunu anladıkların da canlarını kurtarmak için türlü planlar yapacaklardır. Nezih babasının eski bir kabadayı arkadaşı olan Mehmet amcasının yanına gidip durumdan bahsettiğin de ise İstanbul’da büyük bir kanlı çatışmanın olmasına sebep vereceklerdir. Nezih ve Kasım’ın da arkasının boş olmadığını anlayan mafya babaları ve karanlık insanlar ise tüm güçleri ile Mehmet amca, Nezih ve arkadaşı Kasımı ortadan kaldırmak için bir gece operasyon düzenleyeceklerdir. Fakat bu operasyon haberini daha önceden alan Mehmet amcalarının planı semtlerinde birbirinden komik olayların yaşanmasına neden olacaktır.

 

Kısıtlı bir bütçe ile yapılan ve içerisin de sadece 1 tane tanınmış oyuncunun bulunduğu Nezih Bir Film tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İstanbul Muhafızları adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.