Ne Var? 2018 Sansürsüz izle – Yerli Türk Makara Komedi Filmleri Serisi

05-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Ne Var? 2018 Sansürsüz izle – Yerli Türk Makara Komedi Filmleri Serisi
240

Birbirini çok seven 3 arkadaşın hazine bulma uğruna başlarına açtıkları belaları konu alan Ne Var sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Ne Var izle adlı film sinemalar da 1.463.784 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Ne Var 2018 komedi filmi izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Çocukluklarından beri yedikleri ve içtikleri ayrı gitmeye 3 arkadaş, uzun zamandır işsiz olduklarından dolayı ve kendilerine sevgili yapamadıklarından dolayı bahtlarının kapandığını düşünürler. Arkadaşlardan bir tanesi bir falcıya giderek fallarına baktırma konusunda ısrarcı olur. Hayatları boyunca birbirlerini kırmamış olan bu gençler arkadaşının dediğine saygı duyarak bir falcıya giderler. Falcı kadının söylediklerinden son derece etkilenen bu 3 arkadaş makus talihlerinin döneceğine inanmaya başlarlar. Falcının bu 3 arkadaşın falında bir hazine görmesi 3 arkadaşın oldukça ilgisini çeker. Falcının söylediği yolda gitmeye karar veren 3 kafadar hazineler hakkında bilgiler toplamaya başlarlar. Sonunda hazine bulacakları yeri öğrenen bu gençler hiç vakit kaybetmeden yola koyulurlar. Fakat ceplerinde hiç para olmadığından ve falcının söylediğine inanarak tanıdıkları bir mafya babasından borç para alırlar. Bu parayı normal şartlar da 1 ay içerisinde ödemeleri gerekirsek hala hazineyi bulamamış olmaları bu 3 kafadarın peşine mafyanın adamlarının düşmesine neden olacaktır. Hem hazine arayıp hemde mafyanın adamlarından kaçmaya başlayan bu gençler bu sıra da başlarına türlü belalar da alacaklardır. Gittikleri kasaba da halk tarafından istenmeyen adamlar ilan edilecek olan bu gençlerin ise hazineyi bulmadan köylerine dönmeye hiç niyetleri olmayacaktır. Sonunda köyde rastladıkları ve herkesin deli dediği adamın anlattığı hazine olayının peşine düşecek olan çocuklar tam hazineyi buldukları sıra da mafyanın adamları tarafından yakalanacaklardır. Buldukları hazineyi de mafyaya kaptıracak olan bu 3 kafadar arkadaş, mafya babasından bu hazineyi geri alabilmek için büyük bir plan hazırlayacaklardır. Ne Var full hd izle adlı filmi izlerken hem gülmekten krizlere gireceksiniz hem de genç delikanlıların makus talihinde içten içe üzüleceksiniz.

 

Son zamanların en komik olaylarını yaşayan 3 arkadaşın hazine bulma çabaları sonucunda mafya ile yaşadığı sıkıntıları beyaz perdeye yansıtan Ne Var tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Antep Fıstığı adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. hurtslikeheIl 12 Eylül 2018, 21:52 -

    Taamam Ne var filmi güzel ama anlatıldığı kadar komik değil.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.