Muhtemel Aşk 2018 Türkçe Dublaj izle – Almanya Dram Aşk Filmi

01-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Muhtemel Aşk 2018 Türkçe Dublaj izle – Almanya Dram Aşk Filmi
106

Son zamanlarda yapılan romantik filmlerin arasında en dramatik sahnelere sahip olan ve Alman yapımcıların piyasaya sürdüğü Muhtemel Aşk full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.400.000 dolar olarak açıklanmıştır. Muhtemel Aşk izle adlı film sinemalar da 2.548.385 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Muhtemel Aşk full hd izle

 

Muhtemel Aşk Türkçe dublaj izle adlı bu harika baaş yapıtın konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Christian hayatı boyunca ailesinin ve arkadaşlarının ayarladığı hiç bir işte başarılı olamamış ve en fazla 1 ay sonra işten çıkarılmış bir delikanlıdır. Arkadaşları ve ailesi Christian’ın bu durumuna bir çare bulmak için ellerinden geleni yapmışlar fakat bir türlü başarılı olamamışlardır. Artık ailesine karşı mahçup olmak istemeyen Christian ise bu huyunu yenmek için elinden geleni yapmaya karar verir. Fakat kendisini yıllar önce terk eden kız arkadaşını bir türlü aklından çıkaramamaktadır. Sonunda en yakın arkadaşı tarafından kendisinin de çalıştığı bir marketin deposuna işçi olarak giren Christian, burada düzenli şekilde çalışarak arkadaşlarını ve ailesini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Aradan 3 ay geçmesine rağmen hala burada yoğun bir tempoda çalışıyor olan Christian, ailesinin ve arkadaşlarının adeta şok olmasına neden olur. Fakat gerçek normal de çok farklıdır. Kendisini yıllar önce terk eden kız arkadaşına oldukça benzeyen Mary adındaki kadının da kendisi gibi depoda çalışması, Christian’ın burada çalışmak için adeta bir sebebi olmuştur. Bu durumdan kimseye bahsetmeyen Christian, kadın ile arasındaki yakınlaşmanın ardından büyük bir aşk yaşamaya başlar. İlk sevdiği kıza benzediğini söylemeden bu kız ile ilişki yaşamaya başlayan Christian, gerçeklerin ortaya çıkası ile en azın ilk kız arkadaşı kadar sevdiği bu kızı kaybetme noktasına gelecektir. Bir kere sevdiği kızı kaybeden ve yıllarda onun acısını yaşayan Christian’ın bu sefer sevdiği kızı kaybetme gibi bir niyeti kesinlikle yoktur. Kız arkadaşı kendisine ayrılmak istediğini söylediğin de ise Christian’ın içindeki canavar ortaya çıkacaktır.

 

2018 yılının en iyi Alman dramatik romantik filmi olan ve dünya sinemasın da yayınlanması yasaklanan Muhtemel Aşk tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Bir Yıldız Doğuyor adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.