Mucize 2 Mahsun Kırmızıgül Filmi Tek Parça Full Hd izle – Dram 2018

07-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Mucize 2 Mahsun Kırmızıgül Filmi Tek Parça Full Hd izle –  Dram 2018
2066

Engelli bir adamın engelinden bir öğretmenin sayesinde kurtulduktan sonra, hayalindeki gibi öğretmen olarak çocukların geleceklerine katkı da bulunmak için gittiği köyde başına gelen dramatik olayların ele alındığı Mucize 2 full hd izle adlı filmin bütçesi 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Mucize 2 izle adlı film sinemalar da 4.326.388 kişi tarafından izlenerek büyük başarı elde etmiştir.

 

Mucize 2 720p izle

 

Mucize 2 tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Küçük bir köyde geçen bu film yürekleri sızlatmaktadır. Bu köyde açlık, okuma yazma bilmeyen çocuklar vardır. Ancak bir gün köy halkı devletten yardım ister. Bir mektup yazarak isteklerini ve arzularını söylerler. En önemli istekleri arasında okul ve erzak vardır. Devlet bu köyün isteklerini kabul eder. Köye bir okul açtırır, köylülere yüzlerce erzak dağıtılır. Bir öğretmenin yeni açılan bu köydeki okula tayini çıkar. Bütün köylüler bu okulun açılışı yüzünden çok mutludur. Ancak buraya tayinini isteyen öğretmen yıllar önce burada yaşamış bir köylüdür. Büyük şehire giderek okulunu okumuş ve öğretmen olmuştur. Yıllar önce onun her zaman yanında olan öğretmeni sayesinde hayatı değişmiştir. Aziz’in tek hayali bu köyde, okuduğu okulda öğretmen olmaktır. Hayallerini gerçekleştiren Aziz tüm öğrencilerin hayatını değiştirmek için çaba sarfeder. Sabahları küçük çocuklara okuma yazma öğretirken akşamları ise büyüklere öğretir. Aziz yıllar önce sakat, konusamayan, kimseyle iletişim kuramayan bir adamdır. Oda her öğrenci gibi okula gidip gelirken öğretmeni ona ilk kelimelerini söyletmeyi başarmıştır. Hiç konuşamayan Aziz öğretmeni sayesinde bir kaç kelimede olsa konuşmayı öğrenir. Yıllar önce Aziz’in babası köy halkından birisinin hayatını kurtarır. Bunun sonucunda adam Aziz’e kızını verir. Adam oğlunun sakat olduğunu söylemiş olsada kızın babası kalbi sakat olmasın diyerek kızıyla Aziz’in evlenmesini ister. Aziz’le bu kız evlenir kız köyün en güzel kızıdır. Bu kız Aziz’in banyosunu yaptırır, saçını sakalını keser, yemeğini yedirir ona evlendikleri süre içerisinde sahip çıkar. Ancak kız Aziz’le evlendiği için dalga konusu olur ve tüm köylü ikisinin dedikodusunu yapar. Aziz sakat olduğu için köylülerin bu kıza acıyan gözlerle bakmasını daha fazla kaldıramaz ve Aziz ile birlikte köyü terkederler. Yıllar sonra köye tayini çıkan öğretmen olarak dönen Aziz ailesinin yanına gider. Ancak Aziz mucizevi bir şekilde konuşabiliyordur. Eli, ayağı iyileşmiş ve köyüne tekrar geri dönmüştür. Ancak ailesi Aziz’in bu köye öğretmen olarak gelmesine hem mutlu olmuş hemde şaşırmıştır. Onun hayatının değişmesine yardımcı olan öğretmeni gibi oda diğer çocukların hayatını değiştirmek için gelmiştir. Aziz için artık mutlu etme zamanıdır. Sevgi dış görünüşte değildir kalptedir.

 

Engelli bir adamın tüm engelleri aşarak öğretmen olduktan sonra bir köyde başına gelen dramatik olayların ele alındığı Mucize 2 sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Mucize 2 izle adlı filmi diğer sitemizden 1080p olarak izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.