Mucize 1 2015 Full Hd Sansürsüz izle – Mahsun Kırmızıgül Efsane Filmleri

07-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Mucize 1 2015 Full Hd Sansürsüz izle – Mahsun Kırmızıgül Efsane Filmleri
284

Mahsun Kırmızıgül tarafından kaleme alınan ve yönetmenliğini de kendisinin yaptığı bir drama filmi olarak karşımıza çıkan Mucize 1 tek parça izle adlı filmin bütçesi 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapımcılar tarafından yapılan bir diğer açıklamaya göre ise film sinemalar da 2.265.272 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Mucize 1 2015 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsetmemiz gerekirse, Türkiye Cumhuriyeti’nin 1960’lı yıllarda ne kadar zorlu bir zamanı ele geçirdiği ele alınmaktadır. Bir öğretmen uzun zamandır beklediği atama gelince çok mutlu olur. Fakat hiç bilmediği bir yere atandığından dolayı son derece ön yargılı yaklaşır. Bu köyde insanların nasıl olduğunu bile bilmeyen Talat Öğretmen, ne olursa olsun köye gidip oradaki çocuklara ders vereceğini ailesine söyler. Köye gitmek için yola çıkan bu öğretmen yolda köy hakkında araştırmalar yapar. Adeta köy Türkiye’nin doğu sınırında bir yerdedir. Köye vardığında ise insanlardan gördüğü saygıdan memnun kalan öğretmen, burada rahat edeceğini düşünmeye başlar. Fakat köyün delisi olarak lanse edilen Bilal, mal varlığından dolayı köyün en güzel kızı olan Ayşe ile evlendirilir. Ayşe her ne kadar bu deli adam ile ilişkiye girmemiş olsa da karılığını yapar ve adama hizmette kusur etmez. Fakat köye taşınan yeni öğretmeni gördüğünde aşık olunca işler baştan sona karışır. Her ne kadar öğretmen köye geldiğinde bu öğretmene saygıda duysalar, köyün delisi olarak bilinen Bilal’e saygı ve sevgi sonsuzdur. Bilal’in karısı Ayşe’nin Talat’a aşık olduğunu öğrenen köylü, hocanın hareketlerini takip etmeye başlarlar. Talat’a kadına aşık olduğundan dolayı onunla gizlice buluşmalar başlar. Fakat bu durumu öğrenen köylüler Talat Hoca’nın köylerinden gitmesi için baskı yapmaya başlarlar. Köylülerdeki düşünce, bir delinin karısına bu şekilde göz koyan adam herkesin karısına da göz koyabilir. Hatta köyde çıkardıkları söylentileri o kadar abartılar ki, ilkokul çağındaki kızlara bile sarkabileceğini söylerler. Her ne kadar zorlu köy şartlarında kalmayı kabul etse de Talat Hoca için artık köyde barınmak eskisi kadar kolay olmayacaktır. Fakat meslek aşkı ve Ayşe’ye olan sevgisinden dolayı kendisine yapılan her kötülüğe karşı koymaya karar verir. Mucize 1 full hd izle adlı filmin konusu da tam olarak buradan sonra başlamaktadır. Türkiye’nin en duygusal ve anlamlı filmi olarak gösterilen Mucize 1 izle filmini izlerken göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

 

2. serisinin de 2018 yılında yayınlanacağı ve insanların sabırsızlıkla beklediği filmin ilk serisi olan Mucize 1 sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Mucize 1 izle adlı filmi diğer sitemizden de rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.