Model izle 2017 türkçe dublaj full hd

01-12-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Model izle 2017 türkçe dublaj full hd
12129

2017 Danimarka yapımı filmin orijinal adı Model ve tüm Dünya dillerine hitap etmektedir. Mads Matthiesen yönetmenliğinde çekilen filmde esas konu ‘güzelliktir. Güzelliğin sağladığı avantajlar, renkli ve büyülü dünyalar yanında, model olma hayaliyle hayatlarını değiştiren genç kızların izlemesi gereken, sosyal bir filmdir. Dram türündeki Model izle seçeneğiyle Ed Skrein Movie deneyimi sunulmaktadır.

 

 

model full izle

 

 

Model Türkçe dublaj izle kategorisiyle, filmin kalabalık kadrosunda; Maria Palm, Claire Tran, Marco Ilsø, Dominic Allburn, Yvonnick Muller, Christian Abart, Dominic Allburn ve Virgile Bramly bulunmaktadır. Model, manken ve sanatçıların rol aldığı Danimarka filminde; Marie Carrour, Alexia Chicot, Thierry Hancisse, Leonardo Lacaria, Elise Lissague, David L. Price, David L. Price, Mehdi Senoussi, Charlotte Tomaszewska ve Aleksandra Yermak rol almaktadır. 21 Temmuz 2017 gösterim tarihli filmde, toplumsal konular ele alınmakta ve dram niteliğiyle arka planda yaşananlar gün yüzüne çıkarılmaktadır.

 

 

Filmin konusunda Emma’nın serüveni Model full hd izle kalitesiyle anlatılmaktadır. Danimarka’da bir firmada model olarak çalışan güzel Emma, Paris’e gider. Modellik konusundaki yeteneği, baştan çıkarıcı güzelliğiyle Paris’te renkli ve cezbedici bir hayata başlayan Emma, fotoğraf sanatçısı Shane White ile tutku dolu bir aşk yaşamaya başlar. Emma’nın Shane’e giderek daha da tutkulu hale gelen duyguları, İlişkilerinde kıskançlık, saplantı haline getirilen konular ele alınmaktadır. 105 dakika uzunluğunda beyaz perdenin görünmeyenlerini aktaran, metropolde yaşamın zorluğunu anlatan Model izle filminde, Paris’in sanatsal manzaraları da sunulmaktadır. Tutku ve hırslar, kıskançlık ve güzellik konuları Model filminde ele alınarak, model ve mankenlik yaşamlarına vurguda bulunmuştur. Filmde magazin boyutundan ziyade, dram unsurları yansıtılmış ve Danimarka’dan Paris’e uzanan yaşam serüveni anlatılmıştır. Güzelliğin açtığı kapıları, modelliğin getirdiği zorlukları ve Paris’te şaşaalı hayatın verdiği kozmosu anlatan etkileyici filmlerden biridir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (2)
  1. KARAS 4 Aralık 2017, 13:48 -

    SÜPER FİLM..

  2. Recep 18 Ocak 2018, 02:58 -

    Filim ilginç gerçek olmuş can alıcı sahne Ünlü bir Dergi Yöneticisiyim deyip bir hap ile modeli havuza alıp istediğini yaptıran Sosyeik zengin piç. Dergiye kapak olmak için fahişe olmayı göze alan Mankenler izlemeli bu Filmi.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.