Mesaj izle 1997 türkçe dublaj full 720p

04-09-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Mesaj izle 1997 türkçe dublaj full 720p
4387

Çocukluğundan beri gelmekte olan merak ve heyecan sayesinde dünya dışında oluşan yaşamlara ve birtakım varlıklara inanan Doktor Eleanor Arroway bu tutkusunu ve inancını çocuk yaşta kaybetmiş olduğu babasının da destekleriyle bir mesleğe dönüştürmüştür. Bir insanın Çocukluk döneminde elde ettiği hayallerinde nasıl gerçekleştirilebileceğini de konu edinen bu filmi HD kalitesinde izlemek için contact full hd izle yazıp yaratabilir ve bu macera dolu filme sizde şahit olabilirsiniz.

 

 

mesaj full hd izle

 

Doktor Arroway geliştirilen SETI isimli programda sayesinde çalışan ve aynı zamanda dünya dışı yaratıkları araştıran bir ekibin en önemli gök bilimcilerinden bir tanesidir. Çocukluk döneminden bu yana umudunu hiçbir zaman kaybetmeyen ve her defasında çok daha tutku ve heyecanla radyo sinyallerini sürekli dinleyen kadın, ihtiyacı olan fon ekini de elde ettiğin zaman, rekabet ve hırs içeren çalışma ortamına ve karşı karşıya kaldığı haksızlıklara rağmen, hayalini kura geldiği ve gerçek olduğuna sıkı sıkıya inandığı dünya dışı yaratıklardan ilk mesajını görecek. Filmi daha kaliteli ve heyecanına ortak olacak vaziyette izlemek için contact Türkçe dublaj izle yazıp izleyebilirsiniz.

 

 

Pulitzer ödülü olan Carl Sagan’ın romanından esinlenerek Oscar ödüllü Forrest Gump filmi sayesinde tanıdığımız Robert Zemeckis’ın ellerinden beyaz perdeye uyarlanan bu başarılı film, evrenin kendisi hakkında ve insanoğlunun evren hakkında oluşturduğu algı arasındaki çelişkiler üzerine çok önemli sonuçları meydana getiriyor ve bu sayede küçüklükten beri varlıklarına inandığı dünya dışı yaratıklarla iletişime geçen bu kişinin başına gelenleri contact izle yazıp izlemeye başladığınızda bu yaratıkların varlığına artık başkalarını da inandırmaya çalışan bir karakter ile karşılaşacaksınız. Baştan sona heyecan dolu olan ve Temas izle yazınca da ulaşabileceğiniz bu film, inanç, sabır ve çalışma sonucu meydana gelen başarının hikayesini gözler önüne sermektedir.

 

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.