Melez 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerika Türk Ortak Yapım Korku Filmi

02-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Melez 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerika Türk Ortak Yapım Korku Filmi
427

Amerikan ve Türk ortak yapımı olan ve aynı zaman da korku sahneleri ile oldukça sevilen Melez Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar harcanarak yapılmıştır. Melez izle adlı film sinemalar da 6.278.273 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Melez tek parça izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Amy 28 yaşında olan genç bir kadındır. Eşi John ile mutlu bir beraberliği vardır. Evleneli yaklaşık olarak 2 sene olmasına rağmen çocuk düşünmüyorlardır. Amy ve John evliliği için güzel bir şey olacağını bilsede bunun için daha erken olduklarını düşünerek sürekli olarak bunu ertelemeye devam ederler. Hayatların da pek çok zorluklardan geçmelerine rağmen onların bir birlerine olan bağlılıkları herkesi kıskandırmaya devam etmektedir. Amy bu süre zarfın da beklemediği şekilde kabuslar görmeye başlar. Hayatı sıkıntılı bir hal alan Amy kabuslarını John’a anlatmak istese de ona inanmayacağını düşünerek susmayı tercih eder. Ancak Amy ve John’nun başına hiç beklemediği bir şey gelir. Amy hamiledir böyle bir şeyi hiç düşünmemelerine rağmen tuhaf birşekilde Amy hamile kalır. Herkes bu duruma şaşırırken Amy ve John hala şoktadır. Ancak bu duruma alışmak zorunda oldukları için bebek için bir takım yenilikler yapmaya karar verirler. Artık bir bebekleri olacaktır bu yüzden yeni hayalarına alışmak zorundadırlar. Amy gün geçtikçe çok daha fazla kötüleşir. Kabusları artık son bulmayan bir kıvama gelir ve yavaş yavaş bu büyük bir travmaya dönüşür. John, Amy’nin bu halini gördükçe her şeyi yavaş yavaş farkına varır. Amy’e neler olduğunu sorar kabuslarını öğrenince bir doktora gözükür. john, Amy’nin bu halinin bebeklerine de zarar vereceğini düşünür. Eğer hastaneye yatırılırsa bebeklerini kaybedeceklerdir. Bu yüzden John bir rahipten yardım ister. Eşine neler olduğunu öğrenmek için büyük bir çaba içerisine girer. Rahip Amy’nin başına gelen korkunç şeyleri farkındadır. Bu bebeğin babası john değildir. Amy, Ademin ilk eşi olarak inanılarak bir takım görünmeyen varlıklar tarafından sahip olunmuştur. Bu durumda Amy bebeğe kürtaj yaptırmak ister ancak onun bu bebekten kurtulması imkansızdır. Amy’nin karnında ki bebek şeytanın çocuğudur. Bu lanetten kurtulmayı başaramayan Amy’i zorlu günler beklemektedir. John ise bu durumda kendisini kaybeder. Rahip ile bir şeyler yapmaya çalışsa da bu durumdan onlar da büyük bir hasar alacaktır. Melez tek parça izle adlı filmi herkesin izlemesini öneriyoruz.

 

Son zamanlarda Amerika ile yapılan ortak filmlerin arasında en iyisi seçilen Melez full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Zifir-i Azap adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.