Luis ve Uzaylı Dostları 2018 Full Hd izle – Uzaylı Çizgi Filmler

03-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Luis ve Uzaylı Dostları 2018 Full Hd izle – Uzaylı Çizgi Filmler
1748

12 yaşında uzaylılara meraklı asosyal bir çocuğunun uzaylılar ile karşılaştıktan sonra yaşadığı maceraları konu alan Luis ve Uzaylı Dostları Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 2.500.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapımcılarının açıklamalarına göre Luis ve Uzaylı Dostları izle adlı film sinemalar da 2.572.686 kişi tarafından izlenerek ayrılan bütçe ile doğru orantılı bir sayıya ulaşmıştır.

 

Luis ve Uzaylı Dostları izle

 

Luis ve Uzaylı Dostları tek parça izle adlı animasyon filminin konusundan çocuklarımız için kısaca bahsetmek istiyorum. 11 yaşında olan Luis çok yalnız bir çocuktur. Kimseyle arkadaşlık yapmak istemeyen Luis bu zamana kadar kendisine hep uğraşlar bulmuştur. Luis’in babası UFO bilimcisidir tüm günü uzaylıları araştırarak geçmektedir. Bu yüzden Luis babasından da ilgi göremeyen bir çocuktur. Çok yalnız olan Luis artık bu durumdan çok sıkılmıştır. Luis’in babası saplantılı bir şekilde hiç bıkmayarak uzaylıların olduğunu ve uzayda yaşam olduğunu ispatlamaya çalışır. Okulda da hiç arkadaşı olmayan Luis’in durumunu okulun müdürü fark etmiştir. Babasıyla konuşarak Luis’in çok yalnız olduğunu ve yatılı okula giderse daha iyi olabileceğini söylemiştir. Babası bu duruma karşı gelmemiştir ancak bu hayattaki tek varlığı Luis’tir. Her ne kadar onunla ilgilenemesede ona çok değer veriyordur. Ancak Luis’in hayatı tanıştığı üç arkadaşı sayesinde değişir. Ancak bu üç arkadaşı insan değil uzaylıdır. Üç tane birbirinden sakar, komik, şapşal uzaylı Mag, Nag ve Wabo dünyada kaybettikleri masaj matını ararken Luis’le tanışırlar. Luis onları gördüğü için çok heyecanlıdır. Babası bunca zaman uzaylıların ispatını yapmaya çalışırken oğlu Luis’in artık uzaylı arkadaşları vardır. Babasına onları göstermekle göstermemek arasında kalmış olsada bir şey söylememeyi tercih etmiştir. Çünkü babası onların tehlikeli varlıklar olduğunu ve dondurulması gerektiğini söylemektedir. Luis, Mag, Nag ve Wabo’yu tehlikeye atmak istemediği için arkadaşlığını gizli bir şekilde sürdürür. Bir süre sonra yatılı okul müdürü Bayan Diekendaker gelir ve Luis’i götürmek ister. Ancak Luis ve uzaylı arkadaşları bu dünyayı terk eder. Mag, Nag ve Wabo, Luis’i kendi dünyalarına götürürler ve Luis’i yalnızlığından kurtarırlar. Luis’in uzaylı arkadaşları ile galaksiyi keşfetmesi ve orada yaşaması Luis’i oldukça mutlu etmektedir.

 

Filmlerde lanse edildiği gibi aslında uzaylıların kötü niyetli olmadıklarını yeni nesile anlatmaya çalışan Luis ve Uzaylı Dostları full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Wheely 2018 yapımı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. TYLER_POSEY58 25 Eylül 2018, 17:55 -

    Film mükemmel. 2 kere üst üste izledim sizlerinde izlemesini tavsiye ederim.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.