Lanetli Konak 2018 Türkçe Dublaj izle – İrlanda İlk Korku Filmi Lanetli Ev

21-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Lanetli Konak 2018 Türkçe Dublaj izle – İrlanda İlk Korku Filmi Lanetli Ev
430

İrlanda tarafından uzun yıllar sonra yapılan bir korku filmi olan ve Avrupa’da oldukça tutulan Lanetli Konak tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.200.000 dolar olarak açıklanmıştır. Lanetli Konak izle adlı film sinemalar da Avrupa’da 3.394.659 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Lanetli Konak tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1920 yıllarında yaşamış olan dedesi ve babannesi tarafından kendisine miras olarak kalan bir konakta yaşamak için hazırlıklar yapan Rachel, yanına ablası Edward’ı da alarak konağın nerede olduğunu kontrol etmeye karar verir. Ablası ile birlikte konağın konumunu bulmak için yola çıkan Rachel, konağı bulmak için tam 8 saat boyunca yollar da arama yapar. Konak tam olarak dağın tepesin de bulunan bir ormanın tam ortasındadır. Gündüzleri yeri son derece güzel gözüken bu konağın gece bakıldığın da ise tam anlamı ile korkunç bir görüntüsü vardır. Bu duruma aldırış etmeyen ve insanlardan uzak yaşama konusunda kararlı olan Rachel ablasını da alarak evlerine geri döner ve taşınmak için çalışmalara başlar. Abla kardeş bu eve taşındıkların da ise hayatları tamamen zindana dönecektir. Dedesi tarafından zamanın da lanetlenen bu evde yaşayanlar geceleri ortaya çıkan şeytani bir varlığın kurallarından kesinlikle dışarı çıkmamak zorundalardır. Bu kurallardan ilki geceleri kimse yatağından çıkmayacaktır. 2. si ise gece saati olduğu zaman koridorlardan gelen seslere kesinlikle aldırış edilmeyecektir. 3. kural ise bu olaylardan kimseye bahsedilmemesidir. Bu kurallara uyarak geceleri hayatlarını rahat rahat sürdüren Rachel ve Edward’ın hayatı yaşadıkları yere yakın olan kasabaya Harry adın da bir delikanlının taşınması ile alt üst olacaktır. Rachel bu delikanlı ile aşırı derece de yakınlaştıktan sonra bu delikanlıya geceleri evde yaşadıkları sıkıntıları anlatmaya karar verir. Tabi ki bu durumdan haberdar olacak olan şeytani varlık ise gece olduğunda kızlara saldırılarını çoğaltmaya başlayacaktır. Bu sıra da evin büyüsünü öğrenen delikanlıyı da eve çekerek onu ortadan kaldırma planları yaparlar. Sevdiği delikanlıya zarar gelmesini istemeyen Rachel ise erkek arkadaşına ulaşabilmek için elinden geleni yapacaktır. Lanetli Konak full hd izle adlı filmi izlerken korkudan gözlerinizi kapatacak ve filmin bazı sahnelerini izleyemeyeceksiniz.

 

2018 yılında vizyona giren ve ülkemiz insanlarının da çok beğendiği bir film olan Lanetli Konak sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin benzeri olan Kafir adlı film de sitemize eklenmiştir. İyi seyirler.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.