Küçük Tilkiler 2018 Türkçe Dublaj izle – Little Bitches Komedi Filmi

29-06-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Küçük Tilkiler 2018 Türkçe Dublaj izle – Little Bitches Komedi Filmi
680

2018 yılında vizyona giren ve gençlik filmi olarak adından oldukça sık söz ettiren Küçük Tilkiler Türkçe dublaj izle filmi genç neslin oldukça ilgisini çekmiştir. Sadece Türkiye’de sinemalar da 1.548.378 insan tarafından izlenen bu filmin bütçesi ise 3.000.000 dolar olarak açıklanmıştır.

 

Küçük Tilkiler 1080p full izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Küçük Tilkiler tek parça izle adlı filmde ilk okul, orta okul ve liseyi aynı sınıfta okuyan 3 kız arkadaş, üniversitede de aynı sınıfa düşünce büyük bir şok yaşarlar. Her zaman aynı sınıfta olduklarından dolayı hiç bir zaman yabancılık çekmeyen bu 3 kız, hayatlarında da en yakın arkadaş olarak birbirlerini tanımlarlar. Okulu bitirdikten sonra herkes kendi hayat düzenini kurma telaşına düşünce aralarında bir müddet ayrılık yaşanır. Sosyal medya üzerinden grup halinde ettikleri sohbetler sonrasında yeniden buluşma kararı alan bu üç kız arkadaş, kendilerine bir ortak nokta belirlerler ve ora da buluşmaya karar verirler. Buluşma gününe herkes en doğal hali ile gelmiştir. Oturdukları bir kafede eski defterleri açtıkları zaman ise kendilerini çıkmaz bir sohbetin içerisinde bulacaklardır. Birbirlerinden şu zamana kadar sakladıkları her şeyin bir bir ortaya çıkması ise bu arkadaşların arasını açmak yerine birbirlerine olan güvenlerini daha da sağlamlaştıracaktır. Küçük Tilkiler izle filminin başrol oyuncuları cast ajanlarından alınmış ve deneyimsiz insanlardır. Fakat bu deneyimsizliklerine rağmen oldukça doğal ve başarılı bir iş çıkaraı bu üç kız arkadaş, sonunda kendilerine gelecek dizi ve film teklifleri ile hayatları kurtulacaktır.

 

Son yıllarda insanların bu tarz komedi filmlerini özlemiş olmaları Küçük Tilkiler full hd 720p izle adlı filmin son derece yoğun ilgiye maruz kalmasını sağlamıştır. Bizler de admininiz olarak bu filmi hd kalite de ve tek parça halinde sitemize eklemiş bulunmaktayız. Bu filme benzer bir komedi filmi daha izlemek isterseniz Cumali Ceber 2 filmini de izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.