Küçük Kahramanlar Türkçe Dublaj izle – Animasyon Süper Canavarlar Filmi

06-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Küçük Kahramanlar Türkçe Dublaj izle – Animasyon Süper Canavarlar Filmi
84

Dünyayı karanlığa boğacak kötü niyetli canavarlar ile savaşan bir gencin hikayesinin ele alındığı Küçük Kahramanlar Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Küçük Kahramanlar izle adlı filmi sinemalar da 52.267.312 kişi izlemiştir.

 

Küçük Kahramanlar 2018 tek part izle

 

Küçük Kahramanlar full hd izle adlı bu güzel animasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Chloe adındaki küçük hayalperest bir çocuk ailesi ile birlikte doğup büyüdüğü kasaba da son derece mutlu bir hayat sürmektedir. Okuldan sonra arkadaşları ile devamlı aktiviteler yapan ve hayatının sonuna kadar bura da yaşamak isteyen Chloe, babasının işlerinin çok güzel olmasının ardından taşınacaklarını öğrendiğinde çok üzülür. Arkadaşlarını ve doğup büyüdüğü ortamı her ne kadar bırakıp gitmek istemese de ailesi ile gitmek zorunda olduğunun farkındadır. Fakat bu durum Chloe için bir son değil, yeni maceraların başlangıcı olacaktır. Taşındıkları ev bile denemeyecek kadar büyük şato da hayatının geri kalanını yalnız geçireceğini düşünmeye başlayan Chloe, yeni şatolarının bahçesinde gezerken bir anda cinler ile karşılaşır. Bu cinler insanlar gibi konuşabilmekte ve insanlar gibi hareket ederek yaşayabilmektedirler. İlk başta cinleri gören çocuk çok korksa da karşı binalarında oturan Lima adındaki bir kız ona korkmaması gerektiğini işaret eder. Daha sonra Chloe’nin yanına gelerek onların bu evin koruyucusu olduğundan bahsettiğinde ise genç çocuğun kanı bir anda cinlere ısınacaktır. Bu cinler eve gelecek olan saldırılara karşı canları pahasına da olsa evi koruyacakları üzerine yemin etmiş cinlerdir. Fakat dünyayı karanlığa boğman isteyen Trogg cinlerine de karşıda savaş halinde olan bu cinler, hangi bir işe yetişeceklerine şaşırmışlardır. Bu durumdan iki gence bahsettiklerinde ise hiç beklemedikleri bir cevap alırlar. Bu zorlu mücadele de ve dünyanın kurtuluşu için cinlere yardım etmeye karar veren bu iki gencin cesaretine hayran kalan cinler, bu iki küçük insanı kendileri gibi yetiştirerek yardımcı olmalarını sağlarlar. 6 cin ve 2 insan dünyanın kaderi için Trogg’lar ile büyük bir savaş içerisine gireceklerdir.

 

Çocukların oldukça ilgisini çeken ve son derece macera ve komedi dolu olayların yaşandığı Küçük Kahramanlar tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ayı Kardeşler Fantastik Dünyalar adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. abdullahgulbay 12 Eylül 2018, 21:53 -

    Animasyon filmi olan Küçük Kahramanlar filmi benim favorim.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.