Küçük Cadı Türkçe Dublaj izle – 2018 Avrupa Yapımı Animasyon Filmi

18-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Küçük Cadı Türkçe Dublaj izle – 2018 Avrupa Yapımı Animasyon Filmi
863

Bir cadının hayalinin peşinden giden ve bu hayali için yaptıkları ile bir anda en güçlü cadı olmasını sağlayan büyüler öğrenmesini konu alan Küçük Cadı tek parça izle adlı filmin bütçsi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Küçük Cadı izle adlı film sinemalar da 4.226.384 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Küçük Cadı 2018 izle

 

Küçük Cadı full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, cadılar ormanında yaşayan ve 129 yaşında olmasına rağmen oldukça küçük gözüken ve diğer cadılar tarafından dışlanan bu küçük kızın en büyük hayali her yılın 30 Nisan günü cadılar tepesinden düzenlenene geleneksel partiye katılarak ora da büyük cadılar ile birlikte geleneksel dansta oynmaktır. Bu hayalini gerçekleştirmek için yıllardır elinden gelen çabaları gösteren bu tatlı cadı, sonunda 30 Nisan’da olacak olan partiye girmek için cadılar tepesine çıkar. Fakat buradan içeriye girmek beklediği kadar kolay bir durum değildir. Her ne kadar cadı da olsa büyük büyüleri bilmeyen bu cadı, büyük bir koruma büyüsü ile korunan partiye giremeyecektir. Bu büyük koruma büyüsünü aşmak için çok usta bir cadıdan yardım alması gerektiğini anlayan küçük cadı, ormanların bilge büyücüsü olarak bilinen ve her büyüyü ustaca yapabilen Melit adlı cadının yanına gider. Artık bu durumdan son derece sıkıldığından bahseden cadı, kendisini diğer cadıların neden dışladığına anlam veremediğini anlatır. Bilge cadı Melit karşısındaki küçük cadının son derece iyi kalbi olduğunu ilk gördüğü andan itibaren anlamıştır. Sonunda bu küçük büyücüye yardım etme kararı alan Melit, önündeki 1 sene zaman zarfı içerisinde kendisine vereceği kitabın içindeki 4567 adet büyüyü de ezberlemesini ve bu büyüleri son derece başarılı şekilde uygulamasını ister. Canı pahasına da olsa o partiye girmek ve o geleneksel dansı büyük cadılar ile oynayarak hayallerin gerçekleştirmek isteyen küçük cadı, bilge cadının kendisine verdiği kitabın içerisindeki büyülerin hepsini ezberlemeye başlar. 1 sene sonunda bu büyüleri son derece iyi kullanan ve ezberlemiş olarak bilge büyücünün karşısına çıkan Küçük Cadı, artık kendisinin de öğrendiği büyüler sonrasında büyük usta bir cadı olduğunu duyduğunda hayatın da çifte mutluluk yaşayacaktır.

 

Son zamanlar da cadılar üzerine yapılan filmler arasında en iyi cadı filmi olan ve eleştirmenler tarafından tam not alan Küçük Cadı Türke dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kral Şakir Oyun Zamanı adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.