Küçük Ayak Türkçe Dublaj izle – Kar Canavarı 2018 Filmleri

05-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Küçük Ayak Türkçe Dublaj izle – Kar Canavarı 2018 Filmleri
2613

Eski dönemlerde yaşamış olan Yeti’lerin hayatını konu alan ve bir Yeti’nin insanların varlığına inanmasından ötürü onları aramaya çıkmasını öykü edinen Küçük Ayak tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Küçük Ayak izle filminin sinemalar da izlenme sayısı ise 2.537.394 olarak bildirilmiştir.

 

Küçük Ayak 2018 full tek part izle

 

Küçük Ayak full hd izle adlı filmin konusundan sizler için kısaca bahsedecek olursak, İnsanların varlığına inanan Migo adında ki genç yeti onların varlığını bir türlü arkadaşlarına ispat edememektedir. Ancak günün birinde düşen bir uçağın pilotunu görür. Bu gördüğü küçük ayaklı insanı koşa koşa diğer yetilere söylemeye gitse de Migo’ya kimse inanmaz. Bir gün Migo’ya inanan bazı yetiler küçük ayakların olduğuna dair kanıtlar toplamaya başlarlar. Migo bütün yetilere söz vererek küçük ayaklıların olduğunu kanıtlamak için yaşadığı yerden ayrılır. Genç yeti Migo, uçağı düşen küçük ayağı bulur ve onunla konuşmak ister. Ancak Migo’yu gören küçük ayak ondan korkarak kaçmak ister. Migo’yu gördüğü için endişeden bayılır. Genç yeti Migo küçük ayağı alarak yaşadığı yere götürür. Bütün yetilere küçük ayağın ispatını yapan Migo sevdiği kız ve diğer yetiler tarafından ün kazanır. Küçük ayak sayesinde sevdiği kızın kalbini kazanan genç yeti Migo bu durumdan dolayı çok mutludur. Ancak Migo küçük ayağı bulmak için onların dünyasına gittiği sırada diğer insanlar tarafından görülmüştür. Bunun sonucunda insanlar tüm yeti topluluğunu öldürüp küçük ayağı kurtarmak için yola çıkar. Bu durum sonucunda yetiler sakin topluluğundan ayrılarak insanlarla karşı karşıya gelecektir. Yetilerin sakinliği Migo’nun getirdiği küçük ayak yüzünden son bulmuştur. Eğer küçük ayak diğerlerini durdurabilirse yetilerle aralarında geçen kargaşa bitecektir. Küçük ayak Yetilerle vakit getirdikçe onlara alışır ve onlarla iyi anlaşmaya başlar. Küçük ayak yetiler ve insanlar arasındaki kargaşayı bitirir. Onların dost olmasını sağlayarak aralarındaki gerginliği tamamen son bulur. Migo ve küçük ayağın dostluğu yıllar yılı sürmeye devam etmektedir.

 

Özellikle çocukların oldukça fazla ilgisini çeken ve ebeveynleri ile birlikte sinemaya gitmek için yalvardıkları bir film olan Küçük Ayak Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Luis ve Uzaylı Dostları adlı animasyon filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. isimsiz 7 Ekim 2018, 16:45 -

    Küçük ayak filminin en güzel yanı animassyon olması.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.