Kral Şakir Oyun Zamanı 2018 Sansürsüz izle – Türk Çocuk Animasyon Filmleri

15-09-2018




Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kral Şakir Oyun Zamanı 2018 Sansürsüz izle – Türk Çocuk Animasyon Filmleri
938

Ülkemiz insanları tarafından yapılan ilk çizgi animasyon filmi olan ve adeta çocukların sevgilisi haline gelen Kral Şakir Oyun Zamanı tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kral Şakir Oyun Zamanı izle filmi sinemalar da 2.348.648kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kral Şakir Oyun Zamanı 2018 full izle

 

Kral Şakir Oyun Zamanı full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, Şakir ailesi ve Fil Necati günlük hayatlarını yaşamaya devam ederlerken bir anda tüm aile telefonla oynamaya başlar. Fakat yapılan bir büyü sonrasında tüm aile aynı anda telefona bakarsa aile lanetlenecek ve telefonun içine hapis olacaklardır. Bu durumdan haberi olmayan aile aynı anda telefonlarına baktıklarından dolayı bir anda kendilerini Fil Necati’nin telefonunun içerisine hapis olurlar. Bu durumu ilk başta anlamayan aile daha sonradan telefonun içerisinde olduğunu çalan telefon sesinden anlayacaklardır. Adeta kulakların da çalan bu sesin ardından telefonda hapis olduğunu anlayan aile buradan kurtulmanın yollarını aramaya başlayacaklardır. Bu sıra da telefon canavarı karşılarına gelerek buradan kurtulmanın yollarını Şakir ailesi ve Fil Necati’ye anlatacaktır. Telefondan çıkmak için bu insanların telefonun içerisinde bulunan tüm oyunları bitirmesi gerekmektedir. Fakat korkunç olan nokta ise oyunda canı biterek ölen bir kişi gerçek hayatta da ölecektir. Her ne kadar bu durum Şakir ailesini korkutsa da bu telefondan kurtulmak için mecburen telefondaki oyunları bitirmek için ellerinden geleni yapmak zorundadırlar. En kolay oyundan başlayacak olan bu kahramanlar, oyunları atladıkça level atladıklarını ve güçlendiklerini de fark edeceklerdir. Yavaş yavaş ve teker teker oyunların üstesinden gelen kahramanlarımız en son oyuna geldiğin de ise çok büyük bir şok yaşayacaklardır. Bu oyunu zamanın da ailecek oynamışlardır ve kimse bu oyunu bitirememiştir. Büyük planlar yaparak oyuna başlamak isteyen aile teker teker canlarını kaybetmelerine rağmen oyunda 1 el dahi geçememişlerdir. Fakat oyunun son anda mantığını çözecek olan Şakir, ailesine de bu durumu anlatacak ve sonunda aile yavaş yavaş oyunun son kademesşne doğru ilerleyeceklerdir. Fakat oyunun sonunda ise tüm aileyi kocaman bir sürpriz beklemektedir.

 

2018 yılının dünya çapında en çok izlenen animasyon filmi olan ve bir Türk başarısı olarak adlandırılan Kral Şakir Oyun Zamanı sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Küçük Kahramanlar adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.