Komplo 2018 Türkçe Dublaj izle – Ortak Yapım Arkadan İş Çevirme Filmleri

01-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Komplo 2018 Türkçe Dublaj izle – Ortak Yapım Arkadan İş Çevirme Filmleri
1899

Amerikan yapımı bir aksiyon filmi olarak karşımıza çıkan ve arkadaşların birbirlerini sırtlarından nasıl bıçakladıklarını konu alan Komplo Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 3.000.000 dolarak olarak açıklanmıştır. Yapımcıların resmi açıklamalarına göre Komplo izle filmi 4.326.693 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Komplo 2018 720p izle

 

Komplo full hd izle isimli filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. NYC adlı caz barı işleten Nick Wells aynı zamanda büyük bir hırsızdır. Büyük bir banka soygunundan sonra bu işleri bırakmaya karar verir. İki farklı hayatı olan bu adam bütün gününü caz barında geçirmeye ve iyi hayatı seçer. Ancak birkere bu işe bulaştığı için hiç bir şekilde kurtuluşu yoktur. Bu işlerden kurtulup sevgilisiyle evlenmeyi planlayan bu adam için artık her şey bir hayli zor olacaktır. Çünkü kendisini her zaman bu ilere sokan Max büyük bir teklifle Nick Wells’in yanına gelir. Max büyük bir soygun olucağını ve bu soygundan büyük miktarda para alıcağını söyler. Nick Wells son birkez bu teklifi kabul eder ve soygun hazırlıklaına başlarlar. Max, Nick Wells’i soygunun içinde olan bir kadınla tanıştırır. Kadının asıl amacı bu adamın ölmesini sağlamaktır. Babasını öldüren adamlardan intikam almak için çabalar. Nick Wells ve bu kadın soygun için birlikte olduğu süre zarfında birbirlerinden etkilenmeye başlarlar. Nick Wells artık sevgilisiyle ve caz barıyla ilgilenememeye başlaar. Bu büyük soygunu yaparlar ve ellerine yüklü miktarda bir para geçer. Ancak Nick Wells’in yapıcağı asıl soygun bu değildir. Bir müzeden dünyanın en kıymetli antika eşyasını çalacaktır. Bu zorlu soygun sonucunda ya ölüm ya da mutluluk vardır. Nick Wells, Jackie Teller ile iş birliği yaparak bu değerlı asayı elde etmeye çalışacaktır. Bu soygunu kabul etse de aklı bir taraftan sevgilisindedir. Onu bu yolda yalnız bırakmıyacağına söz veren Nick Wells bu soygun için onu yalnız bırakır. Max’in soygun için tanıştırdığı kadın Nick Wells’e bir teklif sunar. Ya bu ülkede sevgilisi ile birlikte yakalanma korkusuyla yaşayacaktır, ya da bu kadınla başka bir ülkeye kaçıp mutlu olacaktır. Bu durum Nick Wells’in her ne kadar aklına yatmış olsada sevgilisini bırakmak istemez. Ama bunları düşünmeden önce asayı almayı başarmılıdır. Jackie Teller ile iş birliği yapan Nick Wells ona nasıl güveneceğini bilmiyordur ancak ona güvenmekten başka çaresi yoktur.

 

Son zamanların en iyi aksiyon filmleri arasında yer alan Komplo tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Alfa Kurt 2 filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.