Kitap Kulübü 2018 Full Hd izle – Romantik Aşk Konulu ABD Filmleri

26-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kitap Kulübü 2018 Full Hd izle – Romantik Aşk Konulu ABD Filmleri
101

Orta yaşlı kadınların menapoza girdiklerini düşünmelerinin ardından bir kitap ile hayatlarının nasıl değiştiğini konu alan Kitap Kulübü Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kitap Kulübü izle adlı film sinemalar da 4.122.362 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kitap Kulübü tek part izle

 

Kitap Kulübü tek parça izle adlı bu orta yaşlı azgın kadınların hayat hikayesinin ele alındığı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Diane, Vivian, Sharon ve Carol adlı 4 arkadaş hayatları boyunca kocaları ile doya doya yaşadıkları aktiviteler ve cinsel hayatlar sonrasında hayatlarının orta yaşlarını daha sakin geçirmeye başlamışlardır. Artık kocaları ile eskisi gibi yatakta heyecanlı olmayan ve son derece durağan hayat yaşayan bu kadınlar, kendi araların da hayatlarına macera katacak olaylar yapmaya karar verirler. Fakat bu durumun başarısız olacağını düşünen Carol arkadaşlarına karşı gelerek bir kütüphaneye gider ve oradan Grinin 50 tonu adlı kitabı alarak okumaya başlar. İlk başlar da kitabın kendisini sarmadığını düşünen bu orta yaşlı kadın daha sonradan kitabın içerisindeki sex sahnelerinden etkilenerek ve o anları gözünde canlandırarak daha da keyiflice kitabı okumaya başlar. 45 yaşında olmasına rağmen kitabı okudukça tahrik olduğunu anlayan bu kadın ne olursa olsun kendisin de hala iş olduğunu anlar. Hemen diğer arkadaşları ile buluşarak bu arkadaşlarına kitaptan bahseden Carol ne olursa olsun hala sex yapabileceğini anladığını arkadaşlarına bahseder. Arkadaşları kadına bunun olamayacağını söylese de akşam eve gelen kocasını tahrik edip sabaha kadar birlikte olan bu kadın arkadaşlarına kocası ile yaşadıklarını bir bir anlatır. En sonunda bu kitabı diğer kadınlar da alarak okumaya başlarlar. Okudukları kitap sonrasında hayatları tamamen değişecek olan bu kadınlar kocaları ile hayatlarının yeniden hızlanması ile oldukça mutlu olmaya başlarlar. Diane, Vivian, Sharon ve Carol bu mutluluklarını fazla abarttıklarında ise kendilerini başka erkeklerin koynunda bulacak ve son derece pişman olacaklardır. Bu durumu kadınların kocaları öğrendiğin de ise ortaya akıl almaz komik maceralar çıkacaktır.

 

Son zamanların en farklı konusuna sahip olan ve bir filmin kitabından film çıkaran Kitap Kulübü full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Hızlandırılmış Aşk adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.