Kings 2018 Full Hd Tek Parça izle – Fransa ve Belçika Ortak Yapımı

09-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kings 2018 Full Hd Tek Parça izle – Fransa ve Belçika Ortak Yapımı
201

Sokakta yaşayan bir adamın büyüdükten sonra belli bir noktalara gelmesi ile sokak çocuklarına nasıl sahip çıktığını konu alan Kings Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kings izle adlı film sinemalar da 4.268.489 kişi  tarafından izlenmiş ve oldukça beğeni toplamıştır.

 

Kings full hd 2018 izle

 

Kings full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, bu film gerçek hayatta yaşanan bir olaydan uyarlanmıştır. Kings filmi 1992 yılında Afrika kökenli olan ABD vatandaşı Rodney King’in polisler tarafından darp edilir. Ancak Rodney King’e saldırı yapan polisler serbest bırakılır ve hiç bir şekilde ceza almazlar. Sokak çocuklarına karşı zaafı olan Millie, onları sanki kendi çocuklarıymış gibi sevmektedir. Millie bir defa evlilik yapmıştır ancak çocuğu olmamıştır. Kocasının ölümünnden sonra da kimseyle evlenmemektedir. Millie sokak cocuklarına sahip çıkıp onları evine alan ve onlarla birlikte yaşar. 8 tane sokak çocuğu ile birlikte yaşayan ve onlara annelik yapan Millie bir yeni sokak çocuğunu daha eve getirir. Onlara bakar ve onları kendisine alıştırır. Millie çok çalışkan ve bir o kadarda azimli bir kadındır. Merhameti ile bütün semtin annesi gözüyle görülür. Millie’nin komşusu olan serseri ve başını beladan hiç eksik etmeyen Obie ile arkadaş olurlar. Çoğunlukla her günleri birlikte geçer. Obie, Afikalı Amerikanların, Latinlerin ve Korelilerin yaşadığı mahalledeki tek beyazdır. Irksal gerilim atarken, Millie ve Obie beklenmedik bir ittifak içerisine girerler. Yaşadıkları mahalle bir hayli savaş alanına döner. Millie’nin tek amacı çocukalarını bu mahalleden götürüp yenş bir hayat kurmaktır. Rodney King darp edildikten sonra ortalık savaş alanına dönmüştür. Bunun sonucunda bütün insanlar çoklu bir savaş içerisine girmiştir. İkili kaosun olduğu bu şehirden Millie’nin çocuklarını kurtarmaya çalışırlar. Birlikte vakit geçiren bu ikili yavaş yavaş birbirlerinden etkilenmeye başlarlar. Ancak birbirlerine bir şey demezler. Tek amaçları çocukları bu kalabaşığın içinden çekip almaktır. Obie’nin yardımıyla, Millie çocukları ve Obie ile birlikte kaçar. Başka bir şehre yerleşip yeni hayat kuran Obie, Millie ve Millie’nin çocukları hayatından çok memnundur. Ancak bu yeni hayata ve şehre alışmak onlar için çok zordur. Obie, Millie’ye evlenme teklifi eder. Bu ikili birbirlerine aşık olurlar ve Millie kocasından sonra ilk defa birisini hayatına alır. Evlenen bu çift her zaman bütün zorlukların üstesinden gelirler ve çocuklarıyla birlikte çok mutlu olurlar.

 

Sokak çocuklarına sahip çıkılması konusundan insanları bilgilendiren Kings tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Mucize 2 adlı yerli dram filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.