Keloğlan Full Hd izle – 2018 Masal Kahramanı Yerli Komedi Filmleri

10-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Keloğlan Full Hd izle – 2018 Masal Kahramanı Yerli Komedi Filmleri
772

1976 yılında ilk çizgi filmi yayınlanan ve daha sonradan film olarak günümüze de uyarlanan Keloğlan sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Keloğlan izle adlı film sinemalar da özellik çocuklar tarafından 4.742.163 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Keloğlan full hd 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, gariban babannesi ile birlikte yaşayan keloğlan, babannesinin koyunlarını otlarak hayatını kazanan genç bir delikanlıdır. Çobanlık yapmak pek hoşuna gitmeyen bu kahramanımızın en büyük hayali maceradan maceraya koşabileceği ve ülke çapında adından söz ettireceği olaylara girişmektir. Tam bu hayalleri kurarken ormandaki hayvanları tek tek öldüren karanlık bir gücün aynı zaman da kralın kızı Cankız’ı da kaçırdığını öğrenir. Kral tarafından yapılan bildiri de kızını bulan ve hayvanları kurtaran delikanlı ile kızını evlendireceğini halkına duyurur. Bu bildiri sonrasın da olayları araştıran keloğlan Cankız’ı ve hayvanları kurtararak krala damat olmak ister. Bu yaptığı olay sonrasın da hayallerine de kavuşmuş olacak kahramanımız yanına çok sevdiği eşşeğini de alarak yollara koyulur. Babannesinin hayır duasını aldıktan sonra çıktığı bu yolculukta kahramanımızı bir çok komik ve macera dolu olaylar beklemektedir. İlk önce kralın kızı olan Cankız’ı kurtarak olan keloğlan bu kıza sırılsıklam aşık olur. Daha sonrasında keloğlanın zekası ve korkusuzluğu ile kızın çok iyi ok kullana bilme yeteneği bir araya gelince hayvanları öldüren karanlık güce karşı savaş açmaya karar verirler. Bu sırada kızının keloğlan tarafından kurtarıldığını ve birlikte bu karanlık güce karşı savaş verdiklerini öğrenen kral tüm askerlerini bu ikiliye yardım için ormana gönderecektir. Bunu öğrenen karanlık güç uzun bir süre saklanmayı planlasa da bu planın da başarılı olamayacaktır. Tüm sorunları ortadan kaldıran bu ikili ülke tarafından son derece sevilen ve saygı duyulan iki insan haline geleceklerdir. Yaşadıkları maceraları kitaba dökmeye karar veren keloğlan ise ülke de bir çok kahraman yetişmesine yardımcı olacaktır. Keloğlan full hd izle adlı filmi izledikten sonra içinizdeki zekayı ve gücü ortaya çıkaracaksınız.

 

Son zamanlar da sinemalar da izlenen en iyi komedi filmleri arasında bulunan ve eleştirmenlerden tam not alan Keloğlan tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Aydede adlı filmini de sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.