Karantina 7 Tek Parça izle – 2018 Yerli Farklı Korku Filmlerimiz

12-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Karantina 7 Tek Parça izle – 2018 Yerli Farklı Korku Filmlerimiz
177

Öğretmenleri tarafından aldıkları bir ödev sonrasında gittikleri adadan sağ kurtulmak için çabalayan gençlerin gerilim dolu saatlerini beyaz perdeye taşıyan Karantina 7 full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Karantina 7 izle adlı film sinemalar da 4.364.895 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Karantina 7 tek parça seyret

 

Karantina 7 sansürsüz izle adlı bu harika gerilim filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mina, Anıl, Berna, Selin ve Batu adındaki 5 genç arkeoloji bölümünde okuyan ve öğretmenleri ile birlikte kazılara giderek hayatlarının en büyük tecrübelerini yaşayan kişilerdir. Bu öğrencilerinin en büyük şansları ise okulda öğretmenleri olarak en büyük Türk Arkeolog olan Ahmet hocaları tarafından ders görmektir. Bu konu da oldukça şanslı hisseden gençler okul tatil olduktan sonra beraber tatile çıkmaya karar verirler. Tatil yerine gittikten 1 gün sonra Ahmet hocaları tarafından aranan gençler kendilerine verilen bir ödevi acilen yapmaları gerektiğini anlarlar. Oldukça isteksiz olmalarına rağmen Berna adındaki kızın tatil eşyalarını da alarak adaya gidebileceklerini ve tatillerini orada yapabileceklerini söylemesi ile gençlerin keyfi yerine gelir. Öğretmenleri tarafından kendilerine tahsisi edilen tekneye binerek yola çıkan bu gençler, adaya vardıkların da büyük bir sürpriz ile karşılaşırlar. Gizemli bir adam tarafından adaya gelmenin yasak olduğunu öğrenen gençler, Karantina adlı yıllar öncesinde terk edilmiş adada ödevlerini yapmaları gerektiğini adama anlatırlar. Adam tarafından uyarılmalarına rağmen bura da kalmak konusunda hem fikir olan bu öğrenciler belki de hayatlarının en kötü kararlarını vermiş olacaklardır. Bunun nedeni ise yıllar önce seri katil tarafından boşaltılan bu ada da konuştukları kişinin seri katil olduğunu bilmeden bu kararı almalarıdır. Öğrenciler çok geçmeden öğretmenlerinin kendilerini neden buraya gönderdiğini anladıklarında ise buradan kurtulmak için insanüstü bir çaba sarf etmek zorunda kalacaklardır. Fakat seri katilin bir kuralı vardır. Buraya gelen kişilerden sadece 1 kişi hayatta kalacaktır.

 

2018 yılında vizyona giren ve eleştirmenler tarafından tam not almasına rağmen izleyicilerinden daha da olumdu geri dönüş alan Karantina 7 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Transit adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.