Karanlık Sır Tek Parça Full izle – İspanyol Gerilim ve Korku Filmleri

08-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Karanlık Sır Tek Parça Full izle – İspanyol Gerilim ve Korku Filmleri
101

4 kardeşin ailesindeki herkesin ölümünden sonra yetimhaneye düşmemek için hayatlarını tehlikeye atmak pahasına yaptıkları planı yürürlüğe sokan çocukların maceralarının anlatıldığı Karanlık Sır tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Karanlık Sır izle adlı film sinemalar da 6.234.284 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Karanlık Sır 2018 tek part izle

 

Karanlık Sır Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Koskoca bir ailenin yok olmasından sonra yetimhaneye düşmek istemeyen ve yetimhaneye düşerek birbirlerinden ayrılmak istemeyen 4 kardeş, annelerinin ölümünden sonra bir plan yaparak devlet tarafından yetimhanelere verilerek ayrılmak istemezler. 4 kardeş aralarında toplanarak akşam yemeğinde bir karar alırlar. Bu karar sonrasında annelerinin ölümlerini herkesten saklamaya karar verirler. Anneleri hayatta gibi gözükeceğinden dolayı devlet tarafından yetimhanelere yerleştirilmek zorunda kalmayacak olan bu 4 kardeş, bu sayede birbirlerinden de ayrılmamış olacaklardır. Aylarca annelerinin ölümünü herkesten sakladıktan sonra ağabeylerinin yaşının yetimhane yaşoını geçmesinin ardından annelerini güzel bir cenaze töreni ile gömmeye karar verirler. Fakat annelerini gömdükten sonra 4 kardeşin başına şeytani bir varlık musallat olacaktır. Bu sırrı kimseye anlatamayan ve hayatlarının tamamen mahvolmasına neden olan bu durumdan kurtulmak için bir papazdan yardım isteyeceklerdir. Annelerinin cenazelerini evlerinde tutmalarından dolayı kendilerine musallat olduğunu anladıkları bu şeytani varlığın saldırılarından yine kendilerini annelerinin ruhu korumuştur. Fakat çocukların annelerini gömmelerinin ardından ise kendilerini koruyacak bir şey kalmadığından dolayı kardeşlere karşı gece saldırıları artmıştır. Bu durumdan çocukları kurtarmak için bir müddet eve yerleşen papaz, bu kötü varlığın çocuklardan ne istediğini öğrenmeye çalışır. Cinlerin en tehlikelisinin çocukların evine musallat olduğunu anlayan papaz ise çocukların kurtulmasının sadece bir yolu olduğunu anlar. Bu cini öldürmesi gereken papaz ise kendisine yardım etmesi için müslüman bir hocayı da eve davet edecektir.

 

4 kardeşin birbirlerinden ayrılmamak için başlarına aldığı belaları konu olarak ele alan Karanlık Sır full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin bir benzeri olan Melez adlı filmde sitemize eklenmiştir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. ElZulfiqar 12 Eylül 2018, 21:57 -

    Herkesin Sırlarını ortaya çıkaran film Karanlık Sır filmidir.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.