Kaptan Dandun 2018 Türkçe Dublaj izle – Alman Animasyon Yapımları

12-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kaptan Dandun 2018 Türkçe Dublaj izle – Alman Animasyon Yapımları
77

Açık denizler de kötü deniz korsanları ile savaşmak için kendisine bir gemi yapan çocuğun hikayesinin anlatıldığı Kaptan Dandun tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.900.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kaptan Dandun izle adlı film sinemalar da 4.267.499 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kaptan Dandun full hd 2018 izle

 

Kaptan Dandun Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Büyük bir deniz kasabasında ailesi ile birlikte yaşayan ve insanlarının devamlı kötü korsanlar tarafından sömürüldüğünü gören Dandun adındaki bir çocuğun en büyük hayali kendisine büyük bir gemi yaparak bu korsanlar ile savaşmaktır. Bu uğur doğrultusun da en yakın arkadaşları olan Philiph ve Tores’ten yardım alan bu çocuk sonunda bu en yakın arkadaşları ile birlikte kendisine bir gemi yapmaya karar verir. Tüm malzemeleri bulduktan sonra geminin yapımına başlayan bu çocuklar, 1 sene içerisin de gemiyi bitirirler. Ailelerinden aldıkları izin sonrasında kendilerine sağlam bir mürettebat ve tayfa toplamaya başlayan Dandun, kendisine güven veren ve korkusuzluğuna inandığı herkesi gemisine alır. Amacı yaşadıkları kasabayı ve temiz olan suları kirleten korsanlara karşı savaşmaktır. Bu uğurda binlerce insanın başvuru yapmasına oldukça sevilen Dandun ve arkadaşları sonunda yaptıkları gemiyi denizin sularına indirirler. Arkadaşları için canını vermeye hazır olan ve bu iki arkadaşı için her şeyi göze alabilecek olan Dandun, en yakın arkadaşlarının de kendisi için canını vermeye hazır olduğunu bilir. Fakat korsanlar kendilerine savaş açmak için yapılan gemiden haberdar oldukların da bu geminin olduğu yere doğru tüm güçleri ile gelmeye başlarlar. Bunu haber alan kasaba halkı ise çocuklarının yanında olmak için toplanırlar. İlk sıcak temaslarını korsanlar ile kuran Dandun ve arkadaşlarını bu savaş sırasında hiç beklemedikleri bir yardım ayakta tutacaktır. Bu yardım ise denizlerin derinliklerin de yaşayan deniz canlıları olacaktır.

 

Almanya tarafından yapılan ve 2018 yılında vizyona giren ve çocuklar tarafından oldukça beğenilen Kaptan Dandun full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Küçük Cadı adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.