Kafir Sansürsüz izle – 2018 Yerli Cuhenna Cinleri Korku Filmleri

19-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kafir Sansürsüz izle – 2018 Yerli Cuhenna Cinleri Korku Filmleri
613

Türkiye’de yapılan ve son zamanların en popüler korku filmleri haline gelen cin temalı korku filmlerinden biri olan Kafir full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kafir izle filmi sinemalar da 2.793.592 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Kafir tek part izle

 

Kafir tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, anne ve babasını kazada kaybettikten sonra hayatta kimsesiz olarak kalan Yasemin ve kardeşi Ayşe, yaşadıkları yeri terk ederek kendilerine Ankara’da yeni bir hayat kurmaya karar verirler. Köydeki evlerini satarak ceplerine koydukları para ile Ankara’ya yerleşen bu abla kardeş, burada kendilerine uygun bir ev bulduktan sonra hemen evi satın alırlar. En azından kendilerine bir ev satın aldıkları için kafaları rahat olan bu abla kardeş, kalan paraları ile de evlerine eşyaları aldıktan sonra hemen iş aramaya başlarlar. Bir tekstil de kendilerine iş bulan abla kardeş yan yana çalışmanın verdiği mutluluk ile de işlerine sıkı sıkı sarılırlar. Bu sıra da aynı yerde çalışan Mesut adındaki bir adam Yasemin’e son derece yakın davranmaya başlar. Bu kadar yakışıklı bir adamın kendisine yakın davranması Yasemin’in de adamdan etkilenmesine neden olur. Araların da başlayan ilişkinin ardından uzun süre aşklarını doya doya yaşayan bu ikilinin mutluluğunu kıskanan Hayri adında aynı iş yerinde çalışan bir adam vardır. Yasemin’e körü körüne bağlanan bu adam kızı Mesut’tan ayırmak için elinden geleni yapsa da bu konu da bir türlü başarılı olamaz. En sonun da kızı kesinlikle kaybetmek istemeyen Hayri, çok büyük bir cinci haya giderek Yasemin’e Cuhenna Cinlerini musallat eder. Amacı Mesut’un kızın delirdiğini düşünerek ondan vazgeçmesi ve bu zor zaman da kızın yanında olarak kızın kalbini kazanmaktır. Fakat sonunda büyü yapanı bulduğundan dolayı Hayri’nin başına ve ailesinin başına çok korkunç olaylar gelecektir. Büyüyü yapanın Hayri olduğunu öğrenen Mesut ise adeta deliye dönerek musallat olan cinlerden daha da tehlikeli bir hale gelecektir.

 

Aşkın gücünün yapılan en büyük kötü büyülerden bile daha güçlü olduğunu konu alarak beyaz perdeye yansıtan Kafir sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cehennemden Selfie adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.