Kaç Kaçabilirsen Full Hd izle – 2018 Kurye Komedi Filmleri Serisi

25-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kaç Kaçabilirsen Full Hd izle – 2018 Kurye Komedi Filmleri Serisi
719

2018 yılının en dramatik komedi filmi olan ve iki kardeşin başına gelen komik olayların beyaz perdeye aktarıldığı Kaç Kaçabilirsen tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kaç Kaçabilirsen izle filmi sinemalar da 2.263.595 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kaç Kaçabilirsen 2018 izle

 

Kaç Kaçabilirsen full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, hayatını devamlı olarak vurdum duymaz olarak yaşayan ve devamlı başını belaya sokan, girdiği hiç bir işte dikiş tutturamayan ve her konuda kardeşinin eline bakarak hayatını sürdüren Ergüven adındaki delikanlı, ağabeyinin bu durumdan sıkıldığını hissetmesine rağmen bir türlü hayatını düzene sokamaz. Kardeşinin bu durumuna oldukça sıkılan ve geveze bir insan olmasından dolayı kardeşi ile aynı ortamda tek başına bulunma konusunda her ne kadar istekli olmasa da ailelerini kaybettiklerinden dolayı aynı evde birlikte yaşamak zorunda kalan İsmail, kardeşinin tüm yükünü taşımaktan sıkılmış ve kardeşini kendi çalıştığı kargo şirketine kendisi gibi kurye olarak aldırmaya karar vermiştir. Patronuna bu durumdan bahseden ve sonunda büyük ısrarlar sonucunda kardeşini işe aldıran İsmail bunun mutluluğu ile hayatına daha da rahat devam etmeye başlar. Kardeşi ile birlikte rahat rahat kuryeliklerini yapan İsmail, bir gün şirketlerine gelecek olan gizemli bir kargo sonrasında hayatlarının tamamen değişeceğinden habersiz olarak güne başlar. Gelen kargonun ismi Black Panter olarak yazmaktadır ve gideceği adres ise mahallelerin de uzun zamandır kullanılmayan ve yıllardır terk edilmiş olan eski bir sinema salonudur. Her ne kadar bu paketten şüphelenseler de mecburen kargoyu götürmek zorunda olan bu kardeşlerin hayatı kapısı açık olan sinema salonuna girdikleri andan itibaren bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır. İçeri girerek paket sahibini aramaya başladıkları sırada aslında bir oyuna denk geldiklerini anlayan iki kardeş bulundukları durumdan kurtulmanın tek yolunu kaçmakta bulurlar. Fakat artık mafyanın işine karışmış olan kardeşlerin bu durumdan kurtulmaları hiçte kolay olmayacaktır. Paketin içinde ne olduğunu öğrendiklerin de ise hayatlarının en büyük şokunu yaşayacaklardır.

 

Ülkemiz de yapılan komedi filmlerinin oldukça tutmasından faydalanarak yapılmış ve oldukça tutulmuş bir film olan Kaç Kaçabilirsen sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Fındık Veresiye adlı filme de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.