Kabus Tek Parça izle – 2018 Yerli Korkunç Filmler

09-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kabus Tek Parça izle – 2018 Yerli Korkunç Filmler
181

Son zamanlarda yapılan cin filmlerine inat farklı bir konuya sahip olan ve izleyicilerin büyük beğenisini toplayan Kabus sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kabus izle adlı film sinemalar da 3.739.370 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kabus tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Merve adındaki ressam olan bir kadın daha çocukken babasını kaybettikten sonra üvey babası ve annesi ile birlikte yaşamak zorunda kalmıştır. Fakat üvey babasının annesinden daha çok Merve’ye kafayı takması ve devamlı genç kızı taciz etmesi kızın psikolojisinin bozulmasına neden olmuştur. Yıllarca bu durumu sabreden ve annesinin huzuru bozulmasın diye olaylardan annesine bahsetmeyen Merve olayı en yakın arkadaşına anlatır. Kızın yaşadıklarına son derece üzülen Merve’nin arkadaşı, bir gün markette Neriman ile karşılaşınca Merve’nin yıllardır yaşadığı acıları ona anlatır. Kızın anlattıkları karşısında adeta kanı donan Neriman, kızını karşısına alarak saatlerce her şeyi anlatmasını ister. Annesine yıllarca yaşadığı olayları anlatan Merve sarılarak annesine saatlerce ağlar. Kızının bu yaşadıklarından sonra gece eve gelen kocası uyuduktan sonra kocasını öldüren Neriman, hemen karakola teslim olur ve müebbet hapis cezası ile cezalandırılır. Annesi cezaevşne girdikten sonra kendisini resim çizme konusunda geliştiren bu kız, hayatını bu şekilde kazanmaya başlar. Fakat geçmişte yaşadıklarından dolayı ve annesinin ceza evinde olmasından dolayı çizdiği resimleri genel de siyah beyaz çizen bu kız, yaptığı portreleri bir hocanın görmesinden sonra bu kız da bir haller olduğunu anlar. Hemen bu kıza ulaşan hoca karşılıksız şekilde evini kontrol etmeye başlar. Daha sonrasında bu kızın yaşadığı eve büyü yapıldığı ortaya çıkınca kızın korkularının 2 kat artmasına sebep olur. Fakat korkması gereken tek gerçek bu değildir. Tüm bu durumlar yaşanırken aynı zaman da öteki alem varlıkları tarafından kontrol edildğini öğrendiğinde hayatının en zor zamanlarını yaşayacaktır. Genç bir kızın dramatik ve korkunç hayatının anlatıldığı Kabus tek parça izle adlı filmi izlerken son derece korku ve acıklı durumlara şahitlik yapacaksınız.

 

2018 yılında Türkler tarafından yapılan en iyi korku filmi seçilen Kabus full hd izle adlı film sitemşze hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Karanlık Sır adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. KerhaneTatlici 12 Eylül 2018, 21:57 -

    Bu film bana gerçekten Kabus oldu

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.