İstikamet Düğün 2018 Türkçe Dublaj izle – ABD Romantik Komedi Filmleri

27-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
İstikamet Düğün 2018 Türkçe Dublaj izle – ABD Romantik Komedi Filmleri
868

Gittikleri bir düğün için yola çıkan ve havaalanında karşılaştıktan sonra hayatlarının en güzel zamanlarını geçiren iki insanın hayatının anlatıldığı İstikamet Düğün Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 9.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. İstikamet Düğün izle adlı film sinemalar da 5.284.602 kişi tarafından izlenmiştir.

 

İstikamet Düğün tek parça izle

 

İstikamet Düğün tek parça izle adlı bu romantik komedi filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, uzun yıllar evlenme planları yaptıktan sonra evlenmek kararı alan Keith ve Ann, düğününe tüm tanıdıklarını çağırmışlardır. Bu mutlu günlerin de sevdiği tüm insanların yanların da olmasını isterler. Bu film de konu olarak ise düğüne çağırdıkları iki arkadaşlarının arasındaki yakınlaşma sonrasında başlarına gelecek olan komik olaylar anlatılmıştır. Frank ve Lindsay, arkadaşlarının düğünü için davet aldıklarından dolayı hemen ilk uçakla arkadaşlarının düğünün olacağı yere giderler. Aslında Frank damadın yeğeni, Lindsay ise damadın eski sevgilisidir. Bekleme salonun da uçağın aktarma yapmasını bekledikleri sıra da çalışan bu ikili, ilk başlar da her ne kadar birbirlerine uyuz da olsalar yan yana oturduklarından ve ortak tanıdıklarının düğününe gittiklerinden dolayı uzun uzuna sohbet etmeye başlarlar. İkisi de düğün ortamlarını pek sevmediklerinden dolayı düğün de pek takılmayı düşünmediklerini söylerler. ikisinin de böyle bir isteğinin olmasından dolayı beraber takılma kararı alır. Düğüne gittikten sonra takı olayının bitmesi ile Lindsay’ı alarak düğünden çıkan Frank, kızı güzel bir bara götürür ve ora da aldıkları alkol sonrasında birbirleri ile daha da yakınlaşırlar. Bu yakınlaşmanın ardından ön yargılı olmanın kötü bir şey olduğunu anlayan bu ikili arasında büyük bir aşk başlayacaktır. Düğün salonuna el ele döndüklerin de ise Ann eski kız arkadaşını kuzeni ile el ele görünce son derece kıskanacak ve ikilinin arasını açmak için düğünde büyük çabalar sarf edecektir. Bu durumu anlayan Keith ise düğün günün de başka bir kız için çaba sarf eden sevgilisi ile geleceğini nikah masasın da gözden geçirecektir.

 

4 kişinin düğün günün de bile büyük bir aşk çıkmazı yaşadıkları ve sonrasında başlarına gelen komik olayların beyaz perdeye aktarıldığı İstikamet Düğün full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Engelleyiciler adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.